Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL
Reklama
Reklama

„Nie bójcie się słabości człowieka, ani jego wielkości! 

Człowiek zawsze jest wielki, także w słabości.” 

św. Jan Paweł II

Zarząd i członkowie Stowarzyszenia Ludzi Otwartych Serc „LOS” organizacji pożytku publicznego bardzo serdecznie dziękują Państwu za przekazanie 1 % podatku w PIT za 2019 rok na cele statutowe Stowarzyszenia.

Głównym celem statutowym Stowarzyszenia „LOS” jest niesienie pomocy osobom niepełnosprawnym. To zadanie wykonujemy poprzez prowadzenie nieprzerwanie od 2002 roku Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Zakładu Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego im. Jana Pawła II.

Rok 2020 był bardzo trdny dla wszystkich z powodu pandemii koronawirusa COVID-19 . Również Stowarzyszenie odczuło skutki tej sytuacji, ponieważ liczba pacjentów korzystających z rehabilitacji w Zakładzie Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym zmniejszyła się o średnio 80 %, a przez 3 miesiące Zakład był całkowicie zamknięty na polecenie Ministerstwa Zdrowia. Pomimo tego pracownicy Zakładu otrzymywali pełne wynagrodzenie i nie zwolniliśmy żadnego rehabilitanta.

źródło fot: www.pixabay.com

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Stowarzyszenie Ludzi Otwartych Serc "LOS"
Imię i nazwisko:
Tadeusz Porada
Strona internetowa:
http://www.los.olsztyn.pl
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 9 listopada 2020 do 10 grudnia 2020
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.