Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Wychowawca w Placówce Wsparcia Dziennego w formie Pracy Podwórkowej

8 stycznia 2021 13:03
Dzięki temu ogłoszeniu
nie musimy polegać na reklamach.
Dziękujemy!

„Nie chodzi o to, żeby było łatwo, ale żeby było możliwe…”

Dzieci i młodzież ze środowisk wykluczonych wprowadzamy w dorosłość, ucząc funkcjonowania społecznego, edukując, wyrównując różnice pomiędzy nimi oraz ich rówieśnikami. Uczymy pracy, odpowiedzialności i samodzielności. Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży „Dom Aniołów Stróżów” od 25 lat wdraża i prowadzi lokalne, środowiskowe systemy wsparcia dla młodzieży, dzieci i ich rodzin. To świetlice terapeutyczne, kluby rozwoju, poradnia rodzinna, akademia rozwoju talentów, programy uliczne. W związku z dynamicznym rozwojem organizacji, poszukujemy osoby na stanowisko:

Wychowawca w Placówce Wsparcia Dziennego

w formie Pracy Podwórkowej

Lubisz kreatywną, twórczą pedagogikę dla dzieci i młodzieży?

Lubisz tworzyć mini projekty edukacyjne, sportowe i rozwojowe?

Lubisz samodzielność i chcesz mieć wpływ? TO PRACA DLA CIEBIE!

Opis stanowiska:

  • twórcza pedagogika zabawy dla dzieci i młodzieży na boiskach, placach zabaw

  • tworzenie mini projektów edukacyjnych, sportowych, rozwojowych z dziećmi

  • nawiązywanie relacji z lokalną społecznością na rzecz dzieci

  • współpraca z trenerami prowadzącymi zajęcia z rozwoju zainteresowań

  • odpowiedzialność za realizacje programu

  • współpraca z rodzicami podopiecznych

  • wsparcie i praca socjalna na rzecz dzieci i młodzieży

Wymagania:

wykształcenie wyższe społeczne: pedagogika, psychologia, praca socjalna, socjologia

  • energia, otwartość, elastyczność i odwaga w działaniu,

  • kreatywność i gotowość do realizacji zajęć z zakresu animacji,

  profilaktyki, edukacji i socjoterapii

  • okresowa gotowość do pracy w weekendy

  • umiejętność współpracy w zespole

  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów

Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi

Mile widziane doświadczenie w pracy lidera

Co oferujemy:

  • praca 5 razy w tygodniu (pełen etat)

  • wsparcie kierownika

  • stałe godziny pracy

  • pracę z ludźmi z pasją w organizacji o 25 letnim doświadczeniu

Miejsce pracy: Katowice Załęże

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV wraz z listem motywacyjnym przez formularz rekrutacyjny na naszej stronie https://anioly24.pl/formularz-zgloszeniowy/

praca@anioly24.pl    tel. 731 900 261

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży "Dom Aniołów Stróżów"
Imię i nazwisko:
Dom Aniołów Stróżów
Strona internetowa:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 8 stycznia 2021 do 8 lutego 2021