Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Piszesz wniosek o dotację, mały grant do urzędu miasta, gminy? Jak wypełnić formularz wniosku? Zamów poradnik ngo.pl

Dzięki temu ogłoszeniu
nie musimy polegać na reklamach.
Dziękujemy!

Zespół Odmiany się powiększa! Za nami trzy lata działalności. W nadchodzącym roku czeka nas jeszcze więcej pracy. Dlatego szukamy osoby, która dołączy do naszego zespołu i poprowadzi działania komunikacyjne Funduszu: rozwinie nasze kanały w mediach społecznościowych, zadba o szeroką widoczność Funduszu online i offline, w tym szczególnie o widoczność historii naszych Odmieniaczy.

Co to oznacza w praktyce?

 1. Oddamy w Twoje ręce nasze kanały w mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Youtube, LinkedIn, z zadaniem ich codziennego prowadzenia i rozwijania w oparciu o nasze zasady komunikacji i plany publikacji.
 2. Poprosimy Cię o wsparcie w rozwoju naszej strony internetowej, w tym zadbanie o kwestie SEO i Google AdWords.
 3. Rozwój widoczności Funduszu offline. Niejeden marsz, piknik czy festiwal przed nami. Liczymy tutaj na Ciebie!
 4. Fundusz wspiera wiele wspaniałych osób i grup, które robią ważne rzeczy dla społeczności LGBT+ w różnych częściach Polski. Poprosimy Cię o współtworzenie opowieści o ich pracy w formie tekstów oraz materiałów foto i wideo (własnych lub zleconych).
 5. Nie byłoby Funduszu gdyby nie nasi darczyńcy i wspaniała społeczność zgromadzona wokół nas. O to, by wiedzieli, jaką zmianę z nami osiągają w pracy dla społeczności LGBT+ oraz co możemy im zaoferować zadbasz Ty!

Jakich umiejętności poszukujemy?

 1. Bardzo dobrej i bezbłędnej umiejętności pisania w języku polskim.
 2. Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, w tym szczególnie doświadczenia w prowadzeniu komunikacji w mediach społecznościowych.
 3. Znajomości obsługi programów graficznych (najchętniej Canva PRO).
 4. Znajomości wyzwań, z którymi zmaga się społeczność LGBT+ w Polsce.
 5. Inicjatywy, samodzielności w podejmowaniu decyzji i reagowania na bieżące wydarzenia.
 6. Relacyjności – umiejętności nawiązywania i rozwijania dobrego i życzliwego kontaktu z osobami ze społeczności Funduszu, w tym szczególnie z osobami współpracującymi z Funduszem, Odmieniaczami, darczyńcami oraz osobami działającymi w innych organizacjach LGBT+.
 7. Gotowości do okazjonalnej pracy w weekendy w zamian za wolne w dni robocze. Nasza społeczność to w dużej mierze osoby pracujące zawodowo w tygodniu, a działające na rzecz osób LGBT+ w czasie wolnym od pracy, w tym w weekendy, w związku z tym towarzyszenie im będzie czasami wymagało pracy w weekend.
 8. Akceptacji dla wartości Funduszu, którymi są: zaufanie i bliskość, różnorodność, wspólnotowość, wsparcie, refleksyjność.

Dużym plusem będzie:

 1. Doświadczenie w pracy na rzecz osób LGBT+ lub innych grup mniejszościowych.
 2. Doświadczenie w prowadzeniu działań reklamowych i kampanijnych w mediach społecznościowych.
 3. Znajomość takich narzędzi jak: WordPress, Google Analytics, Google AdWords, GetResponse, Salesforce..

Co oferujemy?

 • Wynagrodzenie w kwocie 3500-5000 zł netto (zależnie od doświadczenia) za pracę w wymiarze pełnego etatu.
 • Umowa o pracę lub zlecenie – zależnie od Twojej decyzji – na czas określony (12 miesięcy) z możliwością przedłużenia. Przez pierwsze trzy miesiące zaprosimy Cię na okres próbny.
 • Własny budżet na działania komunikacyjne.
 • Sfinansowanie szkoleń, które będą ważne dla rozwoju Twoich umiejętności.
 • Pracę w zespole osób, które potrafią słuchać, szanują swoje zdanie. Osób, które dobrze identyfikują czynniki prowadzące do wypalenia aktywistycznego i potrafią im zaradzić.
 • Pracę z sensem i poczuciem sprawczości. Przekonasz się o tym bardzo szybko nawiązując relacje z naszymi Odmieniaczami i darczyńcami
 • WAŻNE: Praca w Warszawie (jedynie częściowo w charakterze zdalnym).

Jak się zgłosić?

Prześlij nam swoje zgłoszenie w formacie PDF na adres kontakt@dlaodmiany.org.pl do 13 grudnia (do końca dnia). W zgłoszeniu poprosimy Cię o załączenie CV i odpowiedzi na trzy pytania:

 1. Jakie jest Twoje dotychczasowe doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku? (Jeżeli możemy gdzieś zobaczyć efekty Twojej pracy to podaj koniecznie linki)
 2. Jakie widzisz wyzwania w budowaniu opowieści o osobach LGBT+ w Polsce?
 3. Dlaczego chcesz pracować z nami?

Odpowiedź na zgłoszenie nie powinna przekraczać trzech stron znormalizowanego maszynopisu. Na końcu powinno zawierać klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Z naszą Polityką Prywatności zapoznasz się tutaj.

Jak będziemy procedować?

 • do 13 grudnia (do końca dnia): czekamy na Twoje zgłoszenie
 • do 15 grudnia: wybrane osoby zapraszamy do wykonania zadania rekrutacyjnego
 • 16-18 grudnia: to czas na zadanie rekrutacyjne (w formule online)
 • 19-22 grudnia: spotykamy się online z wybranymi osobami
 • do 31 grudnia: podajemy ostateczną informację o wyniku rekrutacji
Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Fundusz Dla Odmiany
Strona internetowa:
https://dlaodmiany.org.pl
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 23 listopada 2022 do 14 grudnia 2022
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.