Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Rozwiń z nami aplikację webową do zarządzania dokumentacją spraw sądowych!

14 stycznia 2021 11:35
Reklama
Reklama

Sieć Obywatelska Watchdog Polska poszukuje wolontariuszek i wolontariuszy, którzy pomogą rozwinąć aplikację webową do zarządzania dokumentacją spraw sądowych związanych z dostępem do informacji publicznej.

Rocznie składamy ponad 2000 wniosków o informację, a kilkaset spraw trafia do sądów. Żeby móc działać efektywnie, potrzebujemy aplikacji, która pomoże nam lepiej dbać o obieg dokumentów.

Podstawową wersję programu już mamy, teraz pracujemy nad jego rozwojem - a pracy jest niemało.

Dzięki Code for Poznan zadania mamy rozpisane i znajdziecie je na naszym githubie: https://github.com/watchdogpolska/small_eod

Jeśli mielibyście jakieś pytania odnośnie projektu, to serdecznie zapraszamy Was na nasze środowe spotkania (odbywają się co 2 tygodnie) na Google meet, gdzie rozmawiamy o tym, co udało się zrobić, co planujemy na najbliższy czas i odpowiadamy na ewentualne wątpliwości.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 27 stycznia 2021 r. o godz. 20.00. (CET) pod adresem: https://meet.google.com/pfa-yxgi-kho

W przypadku pytań piszcie:

Zostań wolontariuszem Watchdoga!

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Sieć Obywatelska Watchdog Polska
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 14 stycznia 2021 do 28 stycznia 2021
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.