Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Koordynator obiektu (branża sprzątanie) - praca dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności

14 stycznia 2021 15:09

Fundacja Aktywności Zawodowej zajmuje się wdrażaniem i wspomaganiem zatrudnienia Osób z Niepełnosprawnościami (agencja zatrudnienia nr 23905). Aktualnie poszukujemy dla jednego z partnerów osoby na stanowisko:

Koordynator obiektu (branża sprzątanie)

Zadania:

·        Koordynacja pracy ekip utrzymania czystości na podległym kontrakcie,

·        Kontrola czasu pracy pracowników, rozliczenia czasu pracy, rekrutacje, grafiki,

·        Kontrola kosztów i zarządzanie budżetem kontraktu,

·        Współpraca z przedstawicielami klienta,

·        Dbałość o najwyższą jakość świadczonej usługi

·        Szkolenie nowych pracowników

·        Ścisła współpraca z innymi działami firmy

·        Raportowanie wyników do przełożonych

Oferujemy:

·        Konkurencyjne wynagrodzenie,

·        Umowę o pracę, benefity pozapłacowe (szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa),

·        Zadaniowy system pracy pozwalający realizować cele,

·        Pracę dla międzynarodowej organizacji o szerokim zasięgu działania,

·        Wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer, auto służbowe)

·        Wsparcie pozostałych członków firmy, w tym pracowników centrali.

Oczekujemy:

·        Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata

·        Mile widziane wykształcenie wyższe

·        Umiejętność zarządzania procesami, tworzenia harmonogramów,

·        Mile widziane zaświadczenie o niekaralności

·        Chęci do pracy i pozytywne myślenie

·        Doświadczenie w kierowaniu grupami pracowników,

·        Dobra obsługa komputera,

·        Elastyczność i dobra organizacja pracy własnej,

Pytania i CV należy kierować na adres email: [Ukryty adres e-mail] . W temacie wiadomości napisać: „[FB] Koordynator obiektu – Imię i nazwisko”. Pamiętaj, by CV zawierało poniższe klauzule:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym danych o stanie zdrowia (stopień i rodzaj niepełnosprawności), przez Fundację Aktywności Zawodowej w celu bieżącej rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji do pracy w Fundacji Aktywności Zawodowej lub u innego pracodawcy, dla którego Fundacja Aktywności Zawodowej prowadzi rekrutacje.

Wyrażam zgodę na udostępniane moich danych osobowych, w tym danych o stanie zdrowia (stopień i rodzaj niepełnosprawności), innym podmiotom, niebędącym podmiotami działającymi poza Polską ani organizacjami międzynarodowymi oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie ich w sposób niezautomatyzowany, wyłącznie w celu obecnej i przyszłych rekrutacji realizowanych przez Fundację Aktywności Zawodowej na potrzeby własne lub na rzecz podmiotów, z którymi współpracuje Fundacja.

Jeśli mamy rozpatrywać CV tyko przy bieżącej rekrutacji, prosimy w trakcie załączania klauzuli pominąć sformułowania o przyszłej rekrutacji.

Ogłoszeniodawca:
Fundacja Aktywności Zawodowej
Strona internetowa:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 14 stycznia 2021 do 4 lutego 2021