Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Reklama
Reklama

Fundacja Aeris Futuro z Krakowa poszukuje Wolontariuszy/ek do pracy w biurze i/lub w terenie, stacjonarnie i/lub online.  

Jeśli jesteś zainteresowana/y ekologią, stylem życia przyjaznym dla zdrowia ludzi oraz naszej planety i chciałbyś/chciałabyś zaangażować się szerzej w działania na rzecz ochrony przyrody, zapraszamy do naszego Zespołu w ramach wolontariatu :)

W jakim zakresie można nas wspomóc w ramach pracy wolontariackiej?

Przede wszystkim w zakresie, który Cię interesuje, i w którym czujesz się najlepiej. Co to znaczy? Jeśli lubisz pisać, zapraszamy do pisania tekstów, jeśli znasz się na komputerach i technicznych nowinkach - twój wolontariat może opierać się na wsparciu technicznym naszych działań, jeśli interesują Cię media społecznościowe - zapraszamy do działań w zakresie promocji i komunikacji. Chcemy by Twój wolontariat polegał przede wszystkim na rozwijaniu się w dziedzinie, która jest dla Ciebie ważna. 

Ponadto:

 1. Udział w akcjach sadzenia drzew w ramach programu CZAS NA LAS;
 2. Pomoc w organizacji eventów;
 3. Zaangażowanie w realizację projektu "Hydrozagadka - jak wygrać z suszą" w zakresie zależnym od indywidualnych umiejętności i zainteresowań wolontariusza/szki. Projekt realizowany będzie od lutego 2021 r. do października 2022 r. i zakłada realizację szeregu szkoleń, warsztatów i konkursów skupionych na przeciwdziałaniu suszy w  Polsce (Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego z Funduszy EOG);
 4. Codzienna pomoc w pracach biurowych: nie zawsze ciekawa, ale bardzo potrzebna, a wręcz niezbędna część działalności Fundacji :)

Co oferujemy?

 • Porozumienie wolontariackie,
 • Poznanie specyfiki działania sektora NGO,
 • Możliwość poszerzania wiedzy i umiejętności w zakresie przeciwdziałania zmianom klimatu, ochrony bioróżnorodności, edukacji ekologicznej oraz promowania zrównoważonego rozwoju,
 • Możliwość wdrażania własnych pomysłów,
 • Udział w szkoleniach organizowanych dla pracowników Fundacji, 
 • Dobór obowiązków do umiejętności i zainteresowań wolontariusza/szki, 
 • Pracę w trybie zdalnym bądź stacjonarnym w kameralnym biurze na krakowskich Dębnikach,
 • Zaświadczenie o odbytym wolontariacie. 

Więcej na temat naszej działalności znajdziesz na stronie: https://www.aerisfuturo.pl i na Facebooku: https://www.facebook.com/aerisfuturo.

Jeśli jesteś zainteresowany/a, wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie internetowej: https://aerisfuturo.pl/zostan-wolontariuszem-fundacji/ i odeślij go na adres: kontakt@aerisfuturo.pl.

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Fundacja Aeris Futuro
Imię i nazwisko:
Monika Zielińska
Strona internetowa:
http://www.aerisfuturo.pl
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 22 lutego 2021 do 24 marca 2021
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.