Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Chcesz dostawać artykuły wybrane przez redakcję ngo.pl specjalnie dla Ciebie? Przeczytaj najciekawsze teksty publicystyczne. Zamów bezpłatny newsletter Magazyn NGO.PL na weekend!

Staż w świetlicy socjoterapeutycznej Powiślańskiej Fundacji Społecznej

20 września 2022 15:17
Reklama
Reklama

Zapraszamy studentów i absolwentów kierunków społecznych i pedagogicznych do udziału w programie stażowym w świetlicy socjoterapeutycznej w Warszawie, prowadzonym przez pracowników Fundacji – praktyków z wieloletnim doświadczeniem.

Roczny lub dwuletni program prowadzony przez Powiślańską Fundację Społeczną umożliwia odbycie stażu w świetlicach socjoterapeutycznych zajmujących się wszechstronnym rozwojem i socjoterapią dzieci z różnorodnymi trudnościami – zaniedbanych, ubogich, z trudnościami szkolnymi, rodzinnymi, emocjonalnymi, zaburzeniami zachowania, pochodzących z dysfunkcyjnych rodzin.

Program odbywa się pod okiem doświadczonych pracowników Fundacji – psychologów, pedagogów i socjoterapeutów. Stażyści uczestniczą w zebraniach zespołu oraz regularnych zajęciach superwizyjnych.

Oferujemy możliwość poznania funkcjonowania naszych placówek i programu pracy z dziećmi i młodzieżą oraz zdobycie wiedzy i praktycznych umiejętności zawodowych.

Stażyści-wolontariusze wspierają wychowawców i terapeutów w ich codziennej pracy. Po zakończeniu stażu są dobrze przygotowani do samodzielnej pracy socjoterapeutycznej, resocjalizacyjnej, profilaktycznej czy wychowawczej w środowiskach zmarginalizowanych.

Proponujemy odbycie stażu w jednej z placówek w Warszawie:

  • ul. Czerniakowska, dzieci 6-10 lat, zgłoszenia: mlodszyklub@pfs.pl
  • ul. Przemysłowa, dzieci i młodzież 10-16 lat, zgłoszenia: starszyklub@pfs.pl.
    Zgłoszenia przyjmujemy mailowo.

https://pfs.pl/pomoz-dzieciom/staze

PFS logo

PFS logo

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Powiślańska Fundacja Społeczna
Imię i nazwisko:
PFS
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 20 września 2022 do 21 października 2022
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.