Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Promocja miejsc pracy w sektorze morskim i oceanicznym

23 marca 2021 18:20
Reklama
Reklama

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego razem z naszymi partnerami z Grecji, Hiszpanii, Portugalii oraz Bułgarii realizuje projekt którego celem jest inspirowanie i angażowanie młodych ludzi w wieku od 15 do 29 lat do podjęcia pracy w jednym z obszarów na jakich działa Niebieska Gospodarka: turystyka przybrzeżna, akwakultura, energia oceaniczna, biotechnologia morska, budowa i konserwacja statków, gospodarstwa rybne i transport morski, jak również wszystkich dziedzin pokrewnych i blisko związanych z turystyką morską. 

W ramach projektu realizujemy cykl spotkań promocyjnych w szkołach średnich, zawodowych, centrach nauki kształcenia dorosłych i innych instytucjach, aby zachęcać młodych ludzi do podjęcia pracy w ramach Niebieskiej Gospodarki albo kształcić się dalej w tym zakresie. 

Zapraszamy chętne organizacje, które współpracują z młodymi ludźmi do kontaktu w celu organizacji bezpłatnego spotkania promocyjnego, Spotkania odbywają się online w języku polskim lub angielskim.

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego
Imię i nazwisko:
Justyna Germanek
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 23 marca 2021 do 23 kwietnia 2021
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.