Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Reklama
Reklama

Fundacja Opolskie Psy Ratownicze OPOLSAR funkcjonuje w obszarach szkolenia i wykorzystywania psów w działaniach poszukiwawczo – ratowniczych. Nasze zespoły pozostają w pełnej dyspozycyjności wyjazdowej 24h na dobę na podstawie porozumień z KWP i KW PSP.

Jako organizacja pożytku publicznego prowadzimy statutowe działania wyłącznie dzięki hojności Darczyńców. Jednym ze sposobów wsparcia naszej organizacji jest przekazanie 1 % podatku dochodowego - wystarczy w formularzu PIT wpisać numer KRS: 0000721058.

Dzięki Tobie i Twojemu 1 procentowi możemy skuteczniej ratować czyjeś zdrowie i życie. To dla nas, wolontariuszy działających wyłącznie społecznie, wielka pomoc i ogromne wsparcie. Poza specjalistycznymi szkoleniami, będziemy w stanie doposażyć nasze zespoły z psami w sprzęt umożliwiający sukcesywne wdrażenie najefektywniejszych metod poszukiwawczych. Już teraz za każdą przekazaną kwotę - w imieniu naszych dwu i czworonożnych ratowników - serdecznie wszystkim dziękujemy.

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Fundacja "Opolskie Psy Ratownicze OPOLSAR"
Imię i nazwisko:
Dariusz Fąfara
Strona internetowa:
http://www.opolsar.pl
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 25 marca 2021 do 25 kwietnia 2021
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.