Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Katowice - poszukujemy Kreatora Kariery do projektu z zakresu aktywizacji społeczno-zawodowej

31 marca 2021 13:46

Fundacja Aktywności Zawodowej z siedzibą w Gdańsku  w związku z realizacją projektu z zakresu aktywizacji społeczno–zawodowej ze środków PFRON poszukuje kandydatów na stanowisko: Kreatora Kariery.

Oferujemy:

  • pracę pełną wyzwań dającą poczucie realnego wpływu na zmianę sytuacji OzN na rynku pracy
  • wsparcie polegające na wdrożeniu w zadania
  • przyjazne środowisko pracy w zgranym zespole
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon i laptop
  • zatrudnienie na 3/4 etatu na umowę o pracę.

Twoje zadania:

  • promocja projektu
  • rekrutacja uczestników do projektu
  • organizowanie szkoleń dla uczestników
  • organizowanie staży zawodowych
  • pośrednictwo pracy
  • organizowanie spotkań z pracodawcami
  • wprowadzenie do zatrudnienia
  • monitorowanie zatrudnienia
  • bieżące raportowanie wyników pracy
  • uczestniczenie w tworzeniu i realizacji strategii rozwoju Fundacji w zakresie swojego zadania
  • prowadzenia dokumentacji projektowej w zakresie swojego zadania

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie z zakresu nauk społecznych
  • minimum roczne doświadczenie w pracy z osobami z obszaru wykluczenia społecznego, w tym niepełnosprawnymi, bezrobotnymi
  • komunikatywność
  • dobra organizacja
  • wysoka motywacja wewnętrzna
  • gotowość do pracy zadaniowej, zgodnie ze wspólnie wyznaczonymi celami
  • obsługa komputera i narzędzi pakietu MS Office

Dodatkowo, jesteśmy otwarci na kandydatów z orzeczeniem o niepełnosprawności. Pytania i CV z zamieszczoną klauzulą RODO należy kierować na adres email: biuro@faz.org.pl . W temacie wiadomości prosimy wpisać „[NGO] Kreator Kariery – Katowice”.

Ogłoszeniodawca:
Fundacja Aktywności Zawodowej
Strona internetowa:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 31 marca 2021 do 1 maja 2021