Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Katowice - poszukujemy Psychologa do projektu z zakresu aktywizacji społeczno-zawodowej

31 marca 2021 14:08

Fundacja Aktywności Zawodowej z siedzibą w Gdańsku  w związku z realizacją projektu z zakresu aktywizacji społeczno–zawodowej ze środków PFRON poszukuje kandydatów na stanowisko: Psychologa.

Oferujemy:

  • pracę pełną wyzwań dającą poczucie realnego wpływu na zmianę sytuacji OzN na rynku pracy
  • wsparcie polegające na wdrożeniu w zadania
  • przyjazne środowisko pracy w zgranym zespole
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop
  • zatrudnienie na 7 godzin w miesiącu na umowę o pracę lub umowę zlecenie/samozatrudnienie (w zależności od preferencji kandydata).

Twoje zadania:

  • określanie problemów i ograniczeń naszych beneficjentów oraz pokazywanie perspektywy na zmianę ich sytuacji
  • motywowanie do działania i podnoszenie poczucia własnej wartości u beneficjentów
  • prowadzenia dokumentacji projektowej w zakresie swojego zadania
  • bieżące raportowanie wyników pracy
  • uczestniczenie w tworzeniu i realizacji strategii rozwoju Fundacji w zakresie swojego zadania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe psychologiczne
  • minimum 3-letnie doświadczenie pracy w zawodzie
  • minimum roczne doświadczenie w udzielaniu wsparcia psychologicznego osobom niepełnosprawnym
  • umiejętności komunikatywne i otwartość na innych
  • gotowość do pracy zadaniowej, zgodnie ze wspólnie wyznaczonymi celami
  • obsługa komputera i narzędzi pakietu MS Office

Dodatkowo, jesteśmy otwarci na kandydatów z orzeczeniem o niepełnosprawności. Pytania i CV z zamieszczoną klauzulą RODO należy kierować na adres email: biuro@faz.org.pl . W temacie wiadomości prosimy wpisać „[NGO] Psycholog – Katowice”.

Ogłoszeniodawca:
Fundacja Aktywności Zawodowej
Strona internetowa:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 31 marca 2021 do 1 maja 2021