Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Katowice - poszukujemy Doradcy Zawodowego do projektu z zakresu aktywizacji społeczno-zawodowej

31 marca 2021 14:41

Fundacja Aktywności Zawodowej z siedzibą w Gdańsku  w związku z realizacją projektu z zakresu aktywizacji społeczno–zawodowej ze środków PFRON poszukuje kandydatów na stanowisko: Doradcy Zawodowego.

Oferujemy:

  • pracę pełną wyzwań dającą poczucie realnego wpływu na zmianę sytuacji OzN na rynku pracy
  • wsparcie polegające na wdrożeniu w zadania
  • przyjazne środowisko pracy w przyjaznym zespole
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop
  • zatrudnienie na ¾ etatu na umowę o pracę, ewentualnie umowę zlecenie/samozatrudnienie (w zależności od preferencji kandydata).

Twoje zadania

  • opracowywanie Indywidualnych Planów Działania dla naszych beneficjentów
  • prowadzenie indywidualnych spotkań dla naszych beneficjentów z zakresu doradztwa zawodowego
  • wspieranie i motywowanie uczestników w wejściu na rynek pracy i w poszukiwaniu zatrudnienia
  • bieżące raportowanie wyników pracy
  • uczestniczenie w tworzeniu i realizacji strategii rozwoju Fundacji w zakresie swojego zadania
  • prowadzenie dokumentacji projektowej w zakresie swojego zadania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • minimum 3-letnie doświadczenie w zawodzie doradcy zawodowego
  • znajomość specyfiki rynku pracy
  • umiejętności komunikatywne i otwartość na innych
  • gotowość do pracy zadaniowej, zgodnie ze wspólnie wyznaczonymi celami
  • umiejętność obsługi komputera i narzędzi pakietu MS Office

Dodatkowo, jesteśmy otwarci na kandydatów z orzeczeniem o niepełnosprawności. Pytania i CV z zamieszczoną klauzulą RODO należy kierować na adres email: biuro@faz.org.pl . W temacie wiadomości prosimy wpisać „[NGO] Doradca Zawodowy – Katowice”.

Ogłoszeniodawca:
Fundacja Aktywności Zawodowej
Strona internetowa:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 31 marca 2021 do 1 maja 2021