Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Stowarzyszenie Mudita (Spa dla mam) szuka wolontariuszek i wolontariuszy

2 kwietnia 2021 12:07
Reklama
Reklama

KIM JESTEŚMY?

W ramach naszej pracy dajemy wieloaspektowe wsparcie rodzinom osób z niepełnosprawnościami, a także budujemy świadomość społeczną na temat ich sytuacji. Nasze bieżące działania obejmują m.in.: Telefon Wsparcia, grupę wsparcia online dla rodziców, "Latające SPA", które dociera do domu z chwilami relaksu (np. masażem, obiadem czy opieką nad dzieckiem), wsparcie informacyjne i prawne, a także szereg projektów i kampanii społecznych mających na celu normalizację niepełnosprawności, edukację i budowanie postawy społecznej odpowiedzialności względem osób z niepełnosprawnościami i ich rodzin.

Jeżeli bliska jest Ci nasza misja, masz szerokie spojrzenie na problemy społeczne i podobnie jak my marzysz o stworzeniu społeczeństwa, w którym osoby w trudnej sytuacji życiowej otaczane są opieką i wsparciem - dołącz do naszego zespołu!

KOGO SZUKAMY?

W tej chwili poszukujemy przede wszystkim osób, które chciałyby zasilić nasz zespół w:

 • Tworzeniu newslettera

Praca polegająca na przygotowaniu - researchu, wyborze, redakcji - regularnych treści, które trafiają do naszych odbiorczyń i odbiorców w newsletterze. Pozwala na  dużą elastyczność, a przy tym - gwarantujemy! - poszerzy Twoje horyzonty i da możliwość realizacji własnych pomysłów. Propozycja dla osób o lekkim piórze i dobrej organizacji pracy.

 • Redagowaniu treści na stronę www

Czyli dbanie o to, by strona była naszą wizytówką. Tu również potrzebne będzie lekkie pióro, a także bycie na bieżąco z rytmem życia całej organizacji. ;) W zamian zapewniamy satysfakcję w postaci bezpośrednich efektów swojej pracy i możliwość rozwoju poprzez uczestniczenie “od kuchni” w tworzeniu strony, jej wyglądu i charakteru.

 • Przygotowaniu grafik i szablonów postów

W naszej organizacji bardzo dużo się dzieje i chcemy na bieżąco komunikować to naszym odbiorcom i odbiorczyniom. Jeśli potrafisz obsługiwać Canvę lub inne programy graficzne, masz zmysł estetyczny i odnajdujesz się w tworzeniu grafik, które, przyciągają uwagę i będą spójne z naszą strategią komunikacji - witamy w zespole! Dużym plusem jest fakt, że w przyszłości możesz pochwalić się swoimi grafikami i ich funkcjonowaniem w mediach społecznościowych, czy wykorzystać do portfolio zawodowego.

 • Projekcie "Latające Spa"

Czyli serwowanie zmęczonym rodzicom i innym bliskim osób z niepełnosprawnościami chwil relaksu z dostawą do domu. Trzeba umówić masaż dla zmęczonej mamy z Inowrocławia lub dostarczyć obiad rodzinie osoby z niepełnosprawnością w Michałowicach - pomożesz nam w tym? To zdecydowanie pomysł dla osób, które lubią dynamiczną pracę i bezpośredni kontakt z ludźmi, a także mają łatwość w wyszukiwaniu informacji. Gratyfikacja w postaci ekspresowej satysfakcji gwarantowana!

 • Tworzeniu Telefonu Wsparcia

Każdy człowiek potrzebuje rozmowy - czasem wystarczy zwykłe wygadanie się, a czasem potrzebne jest profesjonalne wsparcie. W naszym telefonie wsparcia dajemy rodzinom osób z niepełnosprawnościami przestrzeń do dzielenia się zmartwieniami i wątpliwościami. Ruszamy z kampanią promocyjną, która rozpropaguje ideę telefonu - i tu właśnie potrzebujemy Twojej pomocy. Co to oznacza? Kontakt z partnerami, mediami, celebrytami; kreatywna i elastyczna praca nad realizacją planu promocji w mediach społecznościowych i dużo miejsca na Twoje własne pomysły!

 • Tworzeniu Sklepiku

Chcemy pozyskiwać fundusze na działania w sposób zgodny z naszą filozofią wzajemnego wsparcia, ale też w duchu etycznej i zrównoważonej konsumpcji. Dlatego tworzymy wyjątkowy sklepik - miejsce, gdzie można będzie licytować i sprzedawać nie przedmioty, ale doświadczenia i momenty. Masz głowę pełną pomysłów? Interesuje Cię marketing? Umiesz szukać partnerów do projektów? Ten wolontariat da Ci możliwość rozwiania tych talentów, a jednocześnie budowania czegoś niemalże od podstaw.

Jeśli spodobało Ci się to co robimy, napisz do nas na kontakt@wspieramy-mamy.pl z informacją, w które z powyższych działań chcesz się włączyć :)

CO OFERUJEMY?

Wolontariuszkom i wolontariuszom pracującym z nami oferujemy:

 • Referencje
 • Nabycie profesjonalnego doświadczenia w przyjaznym, wyrozumiałym i wspierającym zespole
 • Bieżącą ewaluację, informacje zwrotne oraz wsparcie w wykonywanej pracy
 • Mentoring i wsparcie ze strony koordynatorek
 • Udział w wyjazdach integracyjnych zespołu
 • Udział w szkoleniach i warsztatach dla wolontariuszy oraz dla całego zespołu
 • Umowy wolontariackie
Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Stowarzyszenie "Mudita"
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 2 kwietnia 2021 do 3 maja 2021
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.