Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Ogłoszenie o rozpoczęciu likwidacji Gołdapskiego Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi

7 kwietnia 2021 09:06
Reklama
Reklama

Podaje się do publicznej wiadomości, iż w związku z uchwałą nr 4/2021 Walnego Zgromadzenia Członków Gołdapskiego Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi  z dnia 30 stycznia 2021 roku rozpoczęto proces likwidacji Gołdapskiego Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi.

Uchwałą nr 5/2021 Walnego Zgromadzenia Gołdapskiego Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi z dnia 30 stycznia 2021 roku na Likwidatora Stowarzyszenia powołano Marcina Białousa oraz Emilię Osińską.

W związku z powyższym Likwidatorzy wzywa wierzycieli  Gołdapskiego Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi do zgłaszania ewentualnych roszczeń w terminie do 8 maja 2021 roku (tj. w terminie do 30 dni od publikacji informacji o likwidacji Stowarzyszenia). Zgłoszenia dokonać należy mailowo na adres Likwidatorów: hdkgoldap@gmail.com.

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Gołdapskie Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi
Imię i nazwisko:
Marcin Białous, Emilia Osińska
Strona internetowa:
http://www.hdkgoldap.org
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 7 kwietnia 2021 do 8 maja 2021
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.