Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Stowarzyszenie zatrudni specjalistę ds. pozyskiwania funduszy

14 stycznia 2022 23:37

Stowarzyszenie Twoje Miejsce poszukuje specjalisty ds. pozyskiwania funduszy.

Praca w trybie hybrydowym: bezpośrednie kontakty z Darczyńcami oraz zdalne spotkania z członkami Zespołu i Zarządem.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie i prowadzenie kampanii fundrasingowych i realizacja zbiórek.
  • Pozyskiwanie i podtrzymywanie relacji z darczyńcami indywidualnymi i biznesowymi.
  • Prowadzenie baz danych Darczyńców.
  • Planowanie i przygotowywanie komunikacji we współpracy ze specjalistą ds. promocji, w tym: treści na stronę internetową, do mediów społecznościowych, tworzenie treści i wysyłka newslettera.
  • Kontakt i współpraca z mediami
  • Współpraca z wolontariuszami w zakresie działań fundraisingowych i komunikacyjnych

Czego oczekujemy od Specjalisty?

Obowiązkowo:

  • wykształcenie wyższe
  • dobra znajomość pakietu Office
  • wysokie umiejętności komunikacyjne
  • dobra organizacja pracy, solidność, kreatywność

Mile widziane:

  • ukończony kurs fundraisingu
  • doświadczenie zawodowe na takim lub podobnym stanowisku
  • podstawowa znajomość dowolnego programu graficznego
  • znajomość języka angielskiego

Co oferujemy:

  • realny wpływ na zmianę życia naszych podopiecznych
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami z różnych dziedzin (np. psychologia, pedagogika, itp.)
  • pracę w niewielkim, zgranym zespole
  • umowę zlecenie prowizja w okresie próbnym później negocjację warunków pracy.

Wyślij swoje CV i list motywacyjny na adres podany w ogłoszeniu w formacie PDF.

Do dokumentów załącz klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Twoje Miejsce w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko.

Ogłoszeniodawca:
Stowarzyszenie Twoje Miejsce
Imię i nazwisko:
Magdalena Wojciechowska
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 14 stycznia 2022 do 13 lutego 2022