Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Reklama
Reklama

Stowarzyszenie Cztery Pory Roku z siedzibą w Katowicach realizuje projekt pn. „Zaginęła-Zaginął w Polsce”, w którym oferuje elastyczną i głównie zdalną, choć może się zdarzyć, że w terenie, współpracę w województwie świętokrzyskim. 

Zadania: propagowanie informacji o projekcie i realizowanych sprawach w internecie, analizowanie wpływających informacji dotyczących projektu i realizowanych spraw, przygotowywanie pomysłów w aspekcie rozwoju projektu, kontakt z petentami, itp.

Oferujemy korzyści w postaci niezbędnych dokumentów, materiałów/instrukcji, gadżetów, kart podarunkowych, itp.

Mieszkasz w województwie świętokrzyskim? Chcesz pomagać w poszukiwaniach zaginionych osób? Studiujesz lub jesteś po studiach z bezpieczeństwa, itp.? Masz około kilkanaście godzin miesięcznie czasu wolnego, który możesz przeznaczyć na współpracę z nami? Posiadasz dostęp do komputera połączonego internetem?

Jeśli na powyższe pytania odpowiedź brzmi TAK, to wyślij swoje CV i list motywacyjny na adres e-mail: stowarzyszeniecpr@gmail.com W odpowiedzi – zadzwonimy i udzielimy szczegółowych informacji o współpracy oraz podejmiemy decyzję o współpracy.

Zdjęcie

z terenu_poszukiwania

Autor/źródło: A. S.
Zdjęcie

logo projektu

Autor/źródło: P. C.
Miniatura zdjęcie 1
Miniatura zdjęcie 2
Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Stowarzyszenie Cztery Pory Roku
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 2 maja 2021 do 2 czerwca 2021
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.