Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Reklama
Reklama

Związek Centralny Dzieła Kolpinga w Polsce zaprasza wszystkich chętnych do udziału w projekcie "Aktywni i samodzielni na rynku pracy" współfinansowanym przez Unię Europejską ze środków EFS w Ramach Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.   Projekt jest realizowany w okresie 01.08.2020r. – 31.07.2022r.
Celem projektu jest aktywizacja zawodowa osób niepracujących powyżej 30 roku życia, w tym m.in. długotrwale bezrobotnych, z niskimi kwalifikacjami, z orzeczoną niepełnosprawnością, kobiet, zamieszkujących powiaty: wadowicki, olkuski, suski, brzeski, limanowski, tatrzański, chrzanowski, oświęcimski, wielicki, proszowicki.

Uczestnikom oferujemy:

  • płatne 3 i 6-miesięczne staże zawodowe; 
  • szkolenia i kursy zawodowe, bony szkoleniowe wraz ze stypendium szkoleniowym; (przykładowe szkolenie https://www.gumtree.pl/a-opiekunki-i-edukacja/wieliczka/darmowy-kurs-opiekunki-w-zlobku-lub-klubie-dzieciecym/1009292552380911046612109?activateStatus=pendingAdActivateSuccess)
  • szkolenia ECDL Base/ Profile/ E-Obywatel wraz ze stypendium szkoleniowym; 
  • pośrednictwo pracy, doradztwo zawodowe; 
  • refundację kosztów dojazdu/opieki nad osobą zależną.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i udziału w rekrutacji.

Szczegółowych informacji udzielają Centra Wsparcia „Kolping” w Krakowie, Brzesku, Oświęcimiu i Wadowicach. Więcej informacji można uzyskać pod numerem 12 418 77 63 lub na stronie www.samodzielni.kolping.pl

Udział w projekcie jest bezpłatny! 

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Związek Centralny Dzieła Kolpinga w Polsce
Imię i nazwisko:
Dzieło Kolpinga
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 4 maja 2021 do 25 maja 2021
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.