Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Pracodawco, zabierz głos wypełniając ankietę o rynku pracy OzN - badanie ankietowe

20 maja 2021 11:45
Reklama
Reklama

Czy pracodawcy boją się zatrudnić pracownika z niepełnosprawnością? Jeśli tak, to jak to zmienić? Jeśli nie, to jak zachęcić innych? Fundacja Biznes Bez Barier, szuka odpowiedzi na te pytania. Badanie diagnozuje problematykę otwartego rynek pracy osób z niepełnosprawnością (OzN).

Partnerskie wsparcie projektu w promocji tego badania jest tu bezcenne, dlatego zwracamy się z apelem o współpracę i pomoc we wspólnym dotarciu do pracodawców. Po zebraniu odpowiedzi powstanie specjalny raport, w którym zawrzemy informację o partnerze, który dołączył się do projektu i pomógł nas w propagowaniu tej – jak wierzy – słusznej inicjatywny.

Nasza Fundacja od lat pomaga OzN odnaleźć się na otwartym rynku pracy. Wiemy, że aktywizacja zawodowa OzN nie przyniesie efektu, jeśli działania nie połączą potrzeb obu stron: pracodawców i pracowników. Stąd nasza prośba do przedsiębiorców o wypełnienie ankiety.

Po jej wypełnieniu przedsiębiorcy otrzymają bezpłatny e-book oraz zaproszenie na webinarium – wszystko nt. efektywnego zatrudniania OzN. Szkolenie on-line poprowadzi Adrian Furman, założyciel Fundacji Biznes Bez Barier, członek Rady Dostępności programu Dostępność Plus i prezes Grupy AF.

Kliknij w LINK, żeby zapoznać się z treścią ankiety.

FB

Serdecznie dziękujemy!

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Fundacja Biznes Bez Barier
Imię i nazwisko:
Iwona Kamińska
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 20 maja 2021 do 20 czerwca 2021
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.