Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Metalowy Pojemnik Na Plastikowe Nakrętki W Kształcie Serca Ekologicznie i Charytatywnie

27 maja 2021 11:21
Reklama
Reklama

Dzień Dobry,

Reprezentuję firmę ITC Metal, jesteśmy producentem certyfikowanych, metalowych pojemników w kształcie serca.

Pomysł na serca urodził się w związku z akcją zbiórki środków na chorego Olka z Czarnej Wody. Zbiórka zakończyła się sukcesem. Lokalne społeczeństwo bardzo chętnie przyłączyło się do charytatywnej akcji zbierania nakrętek, także ze względów ekologicznych. Zbiórka nakrętek organizowana jest najczęściej w szczytnych celach. Przykładem może być zakup wózka inwalidzkiego, zakup fotelika terapeutycznego, czy sfinansowanie kosztownej rehabilitacji lub leczenia. Każdy powód jest dobry, aby zbierać nakrętki.

Od tego czasu ponad 400 podmiotów w Polsce oraz wiele firm korzysta z naszych serc (w tym np. Decathlon – https://www.facebook.com/DecathlonWeglin).

Przykłady i możliwości realizacji możecie Państwo ocenić poniżej na naszym fanpage ’u:

https://www.facebook.com/sercenanakretkipl/

Z racji tego, że serce jest bardzo charakterystyczne, a o zbieraniu nakrętek słyszała każda polska rodzina, jest to świetna reklama dla instytucji, organizacji i firm. Produkt zawiera indywidualną informację o jednostce, bądź firmach sponsorujących, a więc pełni on świetną funkcję marketingową.

Wspieramy rozwój gospodarki obiegu zamkniętego, która pomaga zmniejszać poziom zanieczyszczeń i chronić zasoby naturalne. Odpady jako cenne surowce a dzięki innowacyjnym rozwiązaniom możemy ograniczyć niemal do zera ilość tych odpadów.

Jeśli powyższy temat jest dla Państwa potencjalnie interesujący to z chęcią opowiem więcej. Zapraszam do kontaktu. Tel. kom. +48 511 640 830.

Więcej informacji na temat parametrów technicznych oraz cen znajdą Państwo pod następującym adresem :

http://sercenanakretki.pl/

Dziękuję

Dane kontaktowe
Strona internetowa:
http://sercenanakretki.pl/
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 27 maja 2021 do 27 czerwca 2021
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.