Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Ogłoszenie o likwidacji Stowarzyszenia Obywatelskiego "Projekt Chojnicka Samorządność" w Chojnicach

10 czerwca 2021 16:20
Reklama
Reklama

Podaję do publicznej wiadomości że na podstawie uchwały nr 1/2021 z dnia 23.03.2021r. Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Stowarzyszenia Projekt Chojnicka Samorządność z siedzibą w Chojnicach (nr KRS 0000548695) o likwidacji Stowarzyszenia oraz na podstawie Postanowienia Sadu Rejonowego Gdańsk-Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego wydanego w sprawie GD.VIII NS-REJ.KRS/007582/21/337 wszczęta została likwidacja Stowarzyszenia Obywatelskiego "Projekt Chojnicka Samorządność" w Chojnicach.

Do pełnienia funkcji likwidatora Stowarzyszenia wybrana została Pani Violetta Kasprzak.

W związku z powyższym likwidator Stowarzyszenia wzywa wierzycieli Stowarzyszenia do zgłaszania ewentualnych roszczeń w terminie 14 dni od daty ukazania się niniejszego ogłoszenia.

Zgłoszenia należy dokonywać na piśmie na adres korespondencyjny likwidatora Stowarzyszenia Modrzewiowa 19, 89-600 Chojnice, lub za pomocą poczty elektronicznej na adres: kasprzakvioletta@gmail.com

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Stowarzyszenie Obywatelskie "Projekt Chojnicka Samorządność"
Imię i nazwisko:
Violetta Kasprzak
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 10 czerwca 2021 do 24 czerwca 2021
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.