Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Reklama
Reklama

Misją Fundacji Pomagamy Jak Możemy jest działalność mająca na celu poprawę warunków życia oraz wyrównywanie szans osób potrzebujących pomocy. W szczególności dzieci i młodzieży (wspieramy rozwój talentów), kobiet, osób z niepełnosprawnościami.

Działamy głównie na terenie Polski, lecz równie chętnie angażowaliśmy się w ostatnim roku w działania na rzecz lokalnej społeczności na Zanzibarze.

„Daj komuś rybę, a nakarmisz do na jeden dzień. Naucz go łowić ryby, a nakarmisz go na całe życie!” – to sentencja, która przyświeca nam w codziennej pracy.

Jeśli jesteś osobą o podobnej wrażliwości, dołącz do naszego zespołu!

Powierzymy Ci następujące zadania:

· Odpowiedzialność za kreowanie i koordynację akcji i wydarzeń charytatywnych zbieżnych z celami Fundacji, w tym zbiórek publicznych

· Pozyskiwanie partnerów do akcji charytatywnych

· Bieżące monitorowanie oraz pozyskiwanie środków publicznych na finansowanie działalności statutowej Fundacji (dotacje, subwencje, granty, konkursy ofert)

· Fundraising

· Obsługa mediów społecznościowych oraz strony www Fundacji

· Bieżąca obsługa dokumentów, formalności, rozliczeń (w tym np. gromadzenie, opisywanie i przekazywanie dokumentów do biura księgowego, sporządzanie wymaganych sprawozdań, etc.)

Czego oczekujemy:

· Zainteresowania problematyką zbieżną z naszą misją, zorientowania na ludzi

· Wiedzy i umiejętności pozwalających na wykonywanie ww. obowiązków (doświadczenie będzie dodatkowym atutem)

· Kreatywności

· Zaangażowania

· Samodzielności

· Terminowości i systematyczności

· Komunikatywności

Czego Ty możesz oczekiwać od nas:

· Uczciwości

· Partnerstwa

· Nieustannej motywacji i doceniania dobrze wykonanej pracy

· Twórczej i przyjaznej atmosfery pracy

· Dogodnej, wspólnie uzgodnionej formy zatrudnienia

· Dowolnie wybranego przez Ciebie miejsca pracy – praca online

· Elastycznego, zadaniowego czasu pracy – skupiamy się na efektach, nie na przepracowanych dniówkach

· Atrakcyjnego wynagrodzenia, adekwatnego do efektów pracy i jakości wykonywania obowiązków

Fundacja Pomagamy Jak Możemy respektuje procedury Equal Opportunity Employer!

Jeśli czujesz, że praca w Fundacji jest Twoim powołaniem, prześlij nam swoją aplikację pod adres mailowy: agnieszka@pomagamyjakmozemy.plZ wielką radością zapoznamy się z kreatywną prezentacją Twojej osoby, wykraczającą poza tradycyjne CV i list motywacyjny. Prosimy o składanie aplikacji wyłącznie w przypadku spełnienia 100% wymagań wymienionych w opisie stanowiska. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W aplikacji umieść koniecznie klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Pomagamy Jak Możemy w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Oświadczam, iż jestem świadoma/y prawa do wglądu do swoich danych, prawa poprawiania danych oraz prawa do żądania usunięcia danych, a dane zostały podane dobrowolnie.”

Zgłoszenia bez załączonej powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Klauzula informacyjna

Masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail agnieszka@pomagamyjakmozemy.pl. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś, wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne. Podanie dobrowolnych danych nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane do innych naszych rekrutacji, umieść dodatkowo w aplikacji następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację Pomagamy Jak Możemy danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”

Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Pomagamy Jak Możemy z siedzibą we Wrocławiu (52-112) przy ul. Cedrowej 3/3.

Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie tych danych uniemożliwi uczestniczenie w procesie.

Informujemy, że przesyłając dokumenty aplikacyjne, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w tych dokumentach.

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Fundacja "Pomagamy Jak Możemy"
Imię i nazwisko:
Agnieszka Ćwikła-Suszek
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 10 czerwca 2021 do 11 lipca 2021
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.