Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Osoba pierwszego kontaktu do pracy w biurze w Warszawie (Wola)

11 czerwca 2021 15:13

Stowarzyszenie Interwencji Prawnej zatrudni osobę pierwszego kontaktu do pracy z klientami stowarzyszenia (migranci i migrantki) w naszym biurze w Warszawie (Wola)

Podstawowe wymagania:

·         bardzo dobra znajomość języka polskiego i rosyjskiego,-

·         bardzo dobra umiejętność obsługi komputera,

·         wysoka kultura osobista,

·         rzetelność,

·         wysokie zdolności interpersonalne.

Mile widziane:

·         komunikatywna znajomość języka angielskiego

·         doświadczenie w pracy w środowisku wielokulturowym.

Zakres obowiązków obejmuje:

·         obsługa klientów Stowarzyszenia: umawianie terminów konsultacji, wstępna analiza rodzaju sprawy, z którą zwraca się klient/ka, informowanie o dostępnych rodzajach pomocy,

·         ustne i pisemne tłumaczenia z języka rosyjskiego,

·         współpraca z doradcami tj. m.in. pośredniczenie w przekazywaniu informacji, pism i dokumentów,

·         pomoc klient(k)om Stowarzyszenia w wypełnianiu formularzy,

·         udzielanie podstawowych informacji z zakresu funkcjonowania migrantów/ek w Polsce.

UWAGA: w okresie pandemii poradnictwo prowadzone jest wyłącznie zdalnie. Po uspokojeniu sytuacji pandemicznej obowiązkiem zatrudnionej osoby będzie praca w biurze Stowarzyszenia w godzinach 10.00-16.00.

Zapewniamy:

·         pracę w zróżnicowanym i zgranym zespole,

·         regularne szkolenia,

·         umowę o pracę w wymiarze całego etatu,

·         wynagrodzenie brutto  3500 PLN

·         pracę w wiodącej organizacji działającej na rzecz praw osób z doświadczeniem migracyjnym  w Polsce.

CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać drogą e-mailową do 25.06.2021 r. na adres: rekrutacja@interwencjaprawna.pl

Wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę w formie wideokonferencji.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.

Ogłoszeniodawca:
Stowarzyszenie Interwencji Prawnej
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 11 czerwca 2021 do 25 czerwca 2021