Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Wszystko o działalności odpłatnej w jednym miejscu! Kup kurs online "Jak NGO może sprzedawać produkty i usługi"

Extinction Rebellion Bydgoszcz szuka osoby do zarządzania stroną na Twitterze

18 lipca 2021 19:49
Reklama
Reklama

Potrzebujemy osób, które czują, jak działają nowoczesne media, wiedzą, jak przykuwać uwagę - i na czym skupić swoją. Potrzebujemy ludzi, którzy nie chcą być bierni wobec katastrofy klimatycznej, ludzi, którzy chcą wspierać aktywizm wirtualnie - promując różne inicjatywy, szerząc ważne informacje. Przede wszystkim - potrzebujemy osób, które lubią pisać zwięzłe, trafne teksty oraz umieją wyciągnąć esencję z tekstów cudzych. Jeśli zaliczasz się do takich osób, to mamy miejsce dla Ciebie - jako członek grupy medialnej eXtinction Rebellion Bydgoszcz, członek odpowiedzialny za prowadzenie naszego Twittera.

Twoje zadania nie ograniczałyby się tylko do upowszechniania różnych informacji związanych z kryzysem środowiskowym i klimatycznym oraz do promowania działań aktywistów z Bydgoszczy. Twoja funkcja dawałaby miejsce na dużą kreatywność i dowolność - zbudowanie naszego konta twitterowego od zera, prowadzenie i moderowanie go, tak, jak Ty to widzisz. Dodatkowo, funkcja ta wiążę się z budowaniem narracji naszych akcji. Oczywiście, nie będziesz w tym wszystkim samotny/a - Twoje działania będzie wspierał i uzupełniał nasz zespół medialny, zarówno poprzez doświadczenie, jak i bezpośrednią pomoc.

Pracować można oczywiście zdalnie, nie wymagamy też żadnego doświadczenia - liczą się chęci, zapał oraz energia do nauki na błędach i pracy w zespole.

Jeśli czujesz, że chcesz coś zmienić, pokazywać ludziom rzeczy naprawdę ważne, być częścią zmiany, której potrzebuje świat - zapraszamy do nas. Czekamy na Ciebie i Twoje teksty.


Jesteśmy eXtinction Rebellion. Tworzymy oddolny ruch ludzi, działających na całym świecie, którzy ponad podziałami, za pomocą wszelkich bezprzemocowych metod żądają od rządów podjęcia sprawiedliwych działań w związku z kryzysem klimatycznym i ekologicznym. Dziś w Bydgoszczy dajemy Ci znać, że masz tu do kogo dołączyć.

Znajdujemy się w sytuacji alarmowej. Życie na Ziemi dotknięte jest kryzysem. Nasz klimat zmienia się coraz szybciej. Utrata różnorodności biologicznej. Nieurodzaj. Czekają nas nasilające się załamania społeczne i ekologiczne. Grożą nam niedobory wody i żywności. Stracimy świat jaki znamy. Czas ucieka, a nasze rządy nie robią nic, by to zmienić. Jesteśmy w ważnym momencie historii. Świat stawia przed nami wyzwanie. Przychodzi czas na naszą mobilizację.

Więcej na extinctionrebellion.pl

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Extinction Rebellion Bydgoszcz
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 18 lipca 2021 do 18 sierpnia 2021
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.