Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Wszystko o działalności odpłatnej w jednym miejscu! Kup kurs online "Jak NGO może sprzedawać produkty i usługi"

Reklama
Reklama

Umiesz przekonywać ludzi? Problem kataklizmu środowiskowego i klimatycznego jest dla Ciebie ważny i chcesz wspierać inicjatywy aktywistów działających w tym temacie? Wiesz, gdzie i jak pozyskiwać fundusze, np. poprzez granty? Marzysz o tym, żeby coś zmienić?

W takim razie mamy zadanie specjalnie dla Ciebie. Extinction Rebellion Bydgoszcz potrzebuje właśnie ludzi takich, jak Ty. Do czego? Potrzebujemy osób, które pomogą nam zbierać środki na przeprowadzanie różnych akcji, performance'ów, szkoleń. Prowadzimy naszą działalność niezarobkowo, jednak - często potrzebne są środki na organizacje różnych spotkań, zakup materiałów, transport oraz wiele innych.

Jeśli czujesz, że to coś dla Ciebie - zapraszamy! Wymagamy - przede wszystkim - pomysłowości, gotowości do pracy w zespole oraz chęci do nauki. Wszelkie doświadczenie w podobnych funkcjach mile widziane. Jeśli chcesz, wszystkie swoje zadania możesz wykonywać zdalnie.


Jesteśmy eXtinction Rebellion. Tworzymy oddolny ruch ludzi, działających na całym świecie, którzy ponad podziałami, za pomocą wszelkich bezprzemocowych metod żądają od rządów podjęcia sprawiedliwych działań w związku z kryzysem klimatycznym i ekologicznym. Dziś w Bydgoszczy dajemy Ci znać, że masz tu do kogo dołączyć.

Znajdujemy się w sytuacji alarmowej. Życie na Ziemi dotknięte jest kryzysem. Nasz klimat zmienia się coraz szybciej. Utrata różnorodności biologicznej. Nieurodzaj. Czekają nas nasilające się załamania społeczne i ekologiczne. Grożą nam niedobory wody i żywności. Stracimy świat jaki znamy. Czas ucieka, a nasze rządy nie robią nic, by to zmienić. Jesteśmy w ważnym momencie historii. Świat stawia przed nami wyzwanie. Przychodzi czas na naszą mobilizację.

Więcej na extinctionrebellion.pl

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Extinction Rebellion Bydgoszcz
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 20 lipca 2021 do 20 sierpnia 2021
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.