Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Wszystko o działalności odpłatnej w jednym miejscu! Kup kurs online "Jak NGO może sprzedawać produkty i usługi"

Extinction Rebellion Bydgoszcz szuka osoby do prowadzenia warsztatów z samoorganizacji

20 lipca 2021 14:12
Reklama
Reklama

Szukamy osób, które będą prowadzić warsztaty i szkolenia dla osób ruszających w działania społeczne z zakresu samoorganizacji i innych ważnych elementów działania aktywistycznego. Ekspertów, osób doświadczonych w tworzeniu oddolnych inicjatyw, budowaniu NGOsów lub organizowaniu akcji aktywistycznych. Potrzebujemy ludzi, którzy, którzy mają odpowiednie kwalifikacje, umiejętności szkoleniowe oraz wiedzę, którą są gotowi przekazać. 

Jesteśmy grupą bydgoskich aktywistów - staramy się upowszechniać wiedzę dotyczącą kryzysu klimatycznego i zachęcać innych do działania w tej sprawie, będącej najważniejszym wyzwaniem w historii ludzkości. Żebyśmy mogli być bardziej skuteczni i efektywni potrzebujemy specjalistów, którzy pomogą nam nauczyć się samoorganizacji, pracowania w trzecim sektorze, podziału zadań w grupie. 

Czekamy na osoby związane z organizacjami pozarządowymi, różnego typu fundacjami oraz grupami aktywistycznymi. Jesteśmy chętni do regularnej współpracy w dążeniach. Jeśli chcesz kształtować nowe pokolenie aktywistów i aktywistek - zapraszamy.


Jesteśmy eXtinction Rebellion. Tworzymy oddolny ruch ludzi, działających na całym świecie, którzy ponad podziałami, za pomocą wszelkich bezprzemocowych metod żądają od rządów podjęcia sprawiedliwych działań w związku z kryzysem klimatycznym i ekologicznym. Dziś w Bydgoszczy dajemy Ci znać, że masz tu do kogo dołączyć.

Znajdujemy się w sytuacji alarmowej. Życie na Ziemi dotknięte jest kryzysem. Nasz klimat zmienia się coraz szybciej. Utrata różnorodności biologicznej. Nieurodzaj. Czekają nas nasilające się załamania społeczne i ekologiczne. Grożą nam niedobory wody i żywności. Stracimy świat jaki znamy. Czas ucieka, a nasze rządy nie robią nic, by to zmienić. Jesteśmy w ważnym momencie historii. Świat stawia przed nami wyzwanie. Przychodzi czas na naszą mobilizację.

Więcej na extinctionrebellion.pl

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Extinction Rebellion Bydgoszcz
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 20 lipca 2021 do 20 sierpnia 2021
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.