Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Wszystko o działalności odpłatnej w jednym miejscu! Kup kurs online "Jak NGO może sprzedawać produkty i usługi"

Reklama
Reklama

Podaje się do publicznej wiadomości, iż na podstawie uchwały nr.1 z dnia 8.06.2021 r. Zebrania Fundatorów i Zarządu Fundacji Mody i Kostiumu rozpoczęła się procedura likwidacji FUNDACJI MODY I KOSTIUMU z siedzibą w Krakowie, ul. Hofmana 17, nr KRS 0000880351. Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia, IX Wydział Gospodarczy KRS z dniem 15.07.2021 roku zatwierdził otwarcie likwidacji FUNDACJI MODY I KOSTIUMU i dokonał wpisu w KRS. Zgodnie z posiadaną wiedzą FUNDACJA MODY I KOSTIUMU nie ma żadnych zobowiązań finansowych. W sprawie ewentualnych roszczeń prosimy kontaktować się z likwidatorem Fundacji pod adresem mailowym podanym poniżej, w ciągu 14 dni od daty opublikowania niniejszego ogłoszenia. 

Likwidatorem FUNDACJI MODY I KOSTIUMU na podstawie uchwały nr.2 Zebrania Fundatorów i Zarządu z dnia 8 czerwca 2021 r. jest Dorota Morawetz-Rzepecka. 

Dane kontaktowe: 

Fundacja Mody i Kostiumu w likwidacji 

Dorota Morawetz-Rzepecka 

Email: biuro41@onet.pl 

Dn. 21.06.2021

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Fundacja Mody i Kostiumu w likwidacji
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 22 lipca 2021 do 4 sierpnia 2021
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.