Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Szukasz aktualnych informacji o NGO w Polsce? Odwiedź fakty.ngo.pl: ponad 100 raportów, analiz, infografik

Reklama
Reklama

W ramach działań statutowych Stowarzyszenia prowadzone są różne projekty, w tym aktywizacji zawodowej skazanych "PROwork". Projekt ma na celu przygotowanie skazanych do podjęcia pracy na konkretnych stanowiskach, w konkretnych zakładach pracy, a także przeprowadzenie kampanii społecznej uświadamiającej pracodawcom, że osoba skazana to też może być dobry i lojalny pracownik.

Zespół ds. Wsparcia Rodziny poszukuje do realizacji Projektu doradców zawodowychpsychologów i pedagogów, a także osoby, które mogą swoją wiedzą i doświadczeniem wspomóc nasze działania.

W zamian oferujemy możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia, wpływ na proces zapobiegania zjawisku powrotności do przestępstwa, dostęp do źródeł informacji, nowoczesnych narzędzi pracy, kontakt ze środowiskiem naukowym, współrealizację projektów unijnych. Współpraca na podstawie porozumienia o świadczeniu wolontariatu. Formuła online.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z

mgr Magdaleną Niedbałą - Kierownikiem Projektu

niedbala@postpenit.pl, tel + 48 534 270 383

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Stowarzyszenie Inicjatywa Obywatelska "Pro Civium"
Imię i nazwisko:
Magdalena Niedbała
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 26 września 2021 do 27 października 2021
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.