Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Szukasz aktualnych informacji o NGO w Polsce? Odwiedź fakty.ngo.pl: ponad 100 raportów, analiz, infografik

Poszukujemy partnera do projektu w ramach platformy GrupaWsparcia.pl

29 września 2021 14:50
Reklama
Reklama

Fundacja ADRA Polska poszukuje organizacji pozarządowych do współpracy w zakresie realizacji wspólnych projektów przy wykorzystaniu platformy pomocy online GrupaWsparcia.pl. Platforma jest skierowana do osób mierzących się z problemami psychicznymi, uzależnieniem, kryzysem, zaburzeniami odżywiania, żałobą po stracie bliskich i innymi trudnościami w życiu.

Naszym celem jest pozyskanie funduszy z samorządów lokalnych i regionalnych, abyśmy mogli odpowiedzieć na potrzeby lokalnych społeczności i zorganizować dla nich grupy wsparcia wraz z bezpłatną, profesjonalną pomocą specjalistów. Do tego potrzebujemy jednak lokalnych i regionalnych partnerów, którym równie mocno jak nam zależy na dobru społeczeństwa. Zainteresowanym organizacjom oferujemy partnerstwo w zakresie tworzenia projektu dla lokalnej społeczności.

Dzięki wsparciu i dofinansowaniu będziemy w stanie zatrudnić psychologów, prawników, terapeutów, którzy będą mogli w sposób ciągły wspierać beneficjentów poprzez portal GrupaWsparcia.pl. Nasz portal to znakomite miejsce m.in. do prowadzenia poradnictwa:

·       psychologicznego

·       uzależnień

·       rodzinnego

·       małżeńskiego

·       zawodowego

·       prawnego

·       obywatelskiego

Więcej o platformie GrupaWsparcia.pl:

GrupaWsparcia.pl została stworzona z myślą o szerokim gronie odbiorców, którzy szukają pomocy w kryzysowych sytuacjach życiowych. W szczególności o tych osobach, które do tej pory obawiały się lub zwlekały z uzyskaniem pomocy specjalistów, w strachu przed ujawnieniem swojej tożsamości, wstydem czy stygmatyzacją społeczną. GrupaWsparcia.pl. to miejsce, gdzie całkowicie anonimowo – bez konieczności przedstawiania się i pokazywania twarzy – można podzielić się problemem i otrzymać realną pomoc. Użytkownik dzieli się tylko tymi informacjami, które uzna za stosowne. Kolejnymi zaletami naszego rozwiązania są nieograniczony zasięg pomocy, ponieważ działalność prowadzona w sieci, a także łatwy dostęp do platformy, dzięki prostemu i darmowemu sposobowi rejestracji.

Dzięki zaangażowaniu osób tworzących portal GrupaWsparcia.pl udało nam się już dotrzeć do ponad 12 tysięcy osób, które z powodzeniem uzyskują pomoc i wsparcie oraz udzielają go innym. Na portalu funkcjonuje ponad 60 grup wsparcia z różnych obszarów tematycznych. Do tej pory z sukcesem zrealizowaliśmy m.in. granty sfinansowane przez Fundację PZU, województwo śląskie, dzielnicę Śródmieście w Warszawie, województwo mazowieckie oraz miasto Rzeszów.

Organizacje zainteresowane naszą ofertą współpracy zachęcamy do kontaktu pod adresem: kontakt@grupawsparcia.pl.

Sprawdź, co robimy!

https://grupawsparcia.pl/

https://www.facebook.com/GrupaWsparciaPL/

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Fundacja ADRA Polska
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 29 września 2021 do 30 października 2021
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.