Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Szukasz aktualnych informacji o NGO w Polsce? Odwiedź fakty.ngo.pl: ponad 100 raportów, analiz, infografik

Reklama
Reklama

W związku ze wzmożoną pracą studia w okresie przedświątecznym, poszukujemy wparcia do zespołu trenerów kulinarnych. Nasze studio specjalizuje się w warsztatach dla dzieci, rodzin oraz dorosłych. Studio mieści się na Muranowie.

Do obowiązków trenera kulinarnego należy przygotowanie i przeprowadzenie warsztatów kulinarnych dla dzieci i/lub dorosłych. Trener uczestniczy w przygotowaniu programu warsztatu, a następnie realizuje je zgodnie z ustalonym programem. 

Pracujemy głównie w weekendy, ale szukamy osoby dyspozycyjnej również w tygodniu (prowadzimy warsztaty szkolne w godzinach porannych oraz integracje firmowe wieczorem).  Oferujemy pracę na umowę zlecenie, elastyczny grafik i możliwość zdobycia cennego doświadczenia w przyjaznej atmosferze i zgranym zespole. 

Poszukujemy pasjonatów gotowania i entuzjastów pracy z dziećmi. Niezbędne będą aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne oraz znajomość języka angielskiego. 

Zapraszamy do aplikowania.

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Studio Kulinarne Małe Przyjemności
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 7 października 2021 do 21 października 2021
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.