Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Szukasz aktualnych informacji o NGO w Polsce? Odwiedź fakty.ngo.pl: ponad 100 raportów, analiz, infografik

Likwidacja Stowarzyszenia Członków i Pracowników Komisji Bioetycznych w Polsce

12 października 2021 13:03
Reklama
Reklama

Likwidatorzy Stowarzyszenia Członków Pracowników Komisji Bioetycznych w Polsce z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000486209) ogłaszają, że na podstawie uchwały nr 1 z dnia 22.01.2021 r.  Walnego Zebrania Stowarzyszenia Członków i Pracowników Komisji Bioetycznych w Polsce w sprawie rozwiązania Stowarzyszenia zostało otwarte postępowanie likwidacyjne tego Stowarzyszenia. Likwidatorami została Joanna Puchała oraz Marek Czarkowski. Sąd Rejonowy dla M. ST. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego postanowieniem z dnia 01.10.2021, wpisał do KRS otwarcie likwidacji.

Ewentualne roszczenia wobec Stowarzyszenia prosimy składać w terminie 14 dni od ukazania się niniejszego ogłoszenia na adres likwidatora Joanny Puchały likwidator.stowarzyszenia@gmail.com.

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Stowarzyszenie Członków i Pracowników Komisji Bioetycznych w Polsce
Imię i nazwisko:
Joanna Puchała
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 12 października 2021 do 12 listopada 2021
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.