Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Szukasz aktualnych informacji o NGO w Polsce? Odwiedź fakty.ngo.pl: ponad 100 raportów, analiz, infografik

Reklama
Reklama

Nazywam się Mikołaj Celejewski i szukam pracy w NGO!

Studiuję (zaocznie) socjologię ze spec. negocjacje i mediacje na UW. Ukończyłem licencjat z geografii społeczno-ekonomicznej. Posługuję się sprawnie programami do tworzenia map (QGIS, ArcMap). Odbyłem praktyki i kursy związane z prowadzeniem badań ilościowych i jakościowych (SPSS).

Mam doświadczenie w obróbce zdjęć oraz tworzeniu grafik (Photoshop, GIMP, Canva), a także w obsłudze klienta (jako fotograf freelancer). Obecnie pracuję z bazami danych w programie księgowo-magazynowym (ERP).

Poza pracą prowadzę bloga, tworzę i administruję stronę internetową w systemie WordPress oraz funpage na FB. Uczestniczyłem w warsztatach content writing'u.

Interesuję się komunikacją (NVC), rozwojem osobistym i problemami społecznymi. Uwielbiam organizowanie eventów, DIY oraz granie w planszówki!

Pragnę zaangażować się w tworzenie konkretnego dobra w tym świecie dołączając do zespołu NGO!

Dane kontaktowe
Imię i nazwisko:
Mikołaj Celejewski
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 13 października 2021 do 13 listopada 2021
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.