Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Szukasz aktualnych informacji o NGO w Polsce? Odwiedź fakty.ngo.pl: ponad 100 raportów, analiz, infografik

Reklama
Reklama

Fundacja „Ubi societas, ibi ius” poszukuje dwóch osób na stanowisko „koordynator/ka kampanii” do projektu Kampania edukacyjno-informacyjna „Ubi crimen, ibi victima”współfinansowanego ze środków Funduszu Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Celem Kampanii będzie upowszechnianie wiedzy na temat różnego rodzaju przestępstw i zagrożeń, a przede wszystkim ochrony i praw ofiar przestępstw. W ramach projektu powstaną materiały szkoleniowe, cykl filmów oraz przeprowadzone zostaną zajęcia pokazowe, dotyczące poszczególnych obszarów tematycznych, związanych z konkretnymi rodzajami przestępstw.

Dla zapewnienie nośności tych idei i skutecznego dotarcia z przesłaniem Kampanii do szerokich odbiorców Fundacja poszukuje osób, gotowych do podjęcia roli koordynatorów/rek Kampanii.

Fundacja prosi osoby zainteresowane o przesłanie swoich życiorysów oraz ewentualnie dodatkowo opisu swoich doświadczeń w zakresie działań promocyjnych, realizacji kampanii informacyjnych, działań szkoleniowych, itp. na adres poczty elektronicznej: gassbury@tamprawo.org.

Fundacja przeanalizuje nadesłane zgłoszenia i skontaktuje się z wybranymi osobami oraz zaprosi na rozmowę, która odbędzie się na terenie Warszawy.

Przewidywany termin rozpoczęcia zatrudnienia: wiosna 2022 roku.

Przewidywany okres zatrudnienia: 8 miesięcy.

Przewidywany wymiar zatrudnienia: 2 etaty.

Osoby zainteresowane prosimy o dodanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Zostałem/am poinformowany/-a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania."

projekt współfinansowany z Funduszu Bezpieczeństwa Wewnętrznego

projekt współfinansowany z Funduszu Bezpieczeństwa Wewnętrznego

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Fundacja "Ubi Societas, Ibi Ius"
Imię i nazwisko:
Grzegorz Assbury
Strona internetowa:
http://www.tamprawo.org
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 13 października 2021 do 20 października 2021
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.