Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Chcesz zbierać darowizny dla swojej NGO? Dowiedz się jak, zainspiruj się: odwiedź darowizny.ngo.pl!

Oferta pracy na stanowisku FUNDRAISER z zespole Partnerstw

11 listopada 2021 12:29

Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową od 30 lat nieprzerwanie pomaga dzieciom chorym na raka z całej Polski w powrocie do zdrowia. Od 1991 roku wsparliśmy dziesiątki tysięcy dzieci w zakupie nierefundowanych leków, terapii oraz sprzętu rehabilitacyjnego. Nowo powstająca strategia zakłada rozszerzenie zakresu działalności Fundacji na teren całego kraju oraz podjęcie nowych obszarów rozwoju w skali ogólnopolskiej i międzynarodowej, a tym samym umocnienie istniejących i podjęcie nowych partnerstw publicznych, sektorowych, z biznesem.

poszukuje osoby na stanowisko:

FUNDRAISER
w zespole Partnerstw

Forma zatrudnienia/współpracy:
Praca: od grudnia 2021 r.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

· pozyskiwanie funduszy od darczyńców instytucjonalnych, biznesowych i prywatnych;

· kreowanie, rozwój oraz wprowadzanie w życie strategii fundraisingowej;

· wyszukiwanie, nawiązywanie i podtrzymywanie relacji z darczyńcami indywidualnymi i biznesowymi;

· przygotowywanie planów oraz indywidualnych propozycji współpracy dopasowanych do potrzeb i specyfiki poszczególnych darczyńców (redagowanie materiałów, ofert sponsorskich, listów fundraisingowych itp.);

· zarządzanie współpracą z darczyńcami ( w tym m.in.: obsługa dokumentacji i raportów z zawieranych umów z darczyńcami i sponsorami; przygotowanie raportów, newsletterów itp.);

· budowanie relacji z darczyńcami;

· ścisła współpraca z Zarządem w realizacji zadań zawodowych.

Wymagania:

· otwartość na kontakty i budowanie relacji;

· umiejętność prowadzenie prezentacji i negocjacji;

· umiejętność redagowania informacji – tzw. „lekkie pióro”, w tym także zdolność do przejrzystego raportowania swoich osiągnięć;

  • bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność;
  • wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja;
  • gotowość do podróży służbowych

Mile widziane:

· znajomość specyfiki funkcjonowania organizacji pozarządowych;

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość pracy zdalnej
  • pracę w sympatycznym i zgranym zespole
  • możliwość realizacji własnych, nawet niestandardowych pomysłów i rozwiązań
  • szkolenia i rozwój
  • system premiowy/prowizji
  • realny wpływ na strategię fundraisingową i wyniki realizowanych projektów.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV oraz list motywacyjny na adres mailowy: fundacja@naratunek.org.

Pliki do pobrania
Ogłoszeniodawca:
Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową
Strona internetowa:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 11 listopada 2021 do 11 grudnia 2021