Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Chcesz zbierać darowizny dla swojej NGO? Dowiedz się jak, zainspiruj się: odwiedź darowizny.ngo.pl!

Reklama
Reklama

W ramach rozwoju swojej praktyki coachingowej i zdobywania godzin do akredytacji, przeprowadzę bezpłatnie sesje coachingowe indywidualne online (kilka cykli) dla fundacji/ stowarzyszenia.

Szczególnie może być pomocny w takich tematach jak m.in.: zdefiniowanie celów krótko i długookresowych, zaplanowanie działań przybliżających do realizacji celów, komunikacja i współpraca, zarządzanie zespołem, wyzwania w byciu liderem, szukanie pomysłów na rozwój organizacji, określenie mocnych stron, analiza działania organizacji i poprawa skuteczności, zmiany organizacyjne.

Kilka lat temu ukończyłam szkołę coachingu indywidualnego i grupowego (Grupa TROP). Z wykształcenia jestem psychologiem. Pracuję w obszarze HR i rozwoju (wspieram menedżerów we wszystkich procesach firmy związanych z ludźmi), jestem także trenerem. Do tej pory przeprowadziłam 60h coachingu. Obecnie jestem także uczestnikiem studiów podyplomowych z zakresu job coaching - nowoczesne doradztwo zawodowe i coaching kariery.

Zapraszam do kontaktu.

Dane kontaktowe
Imię i nazwisko:
Agnieszka Wołoszyn-Kowalska
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 18 listopada 2021 do 19 grudnia 2021
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.