Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Chcesz zbierać darowizny dla swojej NGO? Dowiedz się jak, zainspiruj się: odwiedź darowizny.ngo.pl!

Szukamy Koordynatorki lub Koordynatora projektów do biura zarządu we Wrocławiu

23 listopada 2021 09:22
Dzięki temu ogłoszeniu
nie musimy polegać na reklamach.
Dziękujemy!

Koordynator(ka) projektów

Do naszego biura zarządu we Wrocławiu szukamy koordynatora bądź koordynatorki projektów. Osoby pozytywnie myślącej i energicznej posiadającej zdolności organizacyjne oraz twórczy umysł. Do Twoich obowiązków będzie należało prowadzenie powierzonych zadań w realizowanych przez Fundację projektach oraz współpraca z pozostałymi członkami zespołu. W pracy przy projektach konieczne będą umiejętności w tworzeniu harmonogramów czasowo-zadaniowych, raportowanie postępu prac, nadzorowanie cyklu życia projektu, tworzenie dokumentacji projektowej, sporządzanie notatek i raportów w różnej formie, czy utrzymywanie kontaktów telefonicznych oraz mailowych z ważnymi interesariuszami. To oznacza, iż trzeba będzie się wykazać bardzo dobrą organizacją pracy.

Oczekujemy zatem od kandydatki lub kandydata: wykształcenia wyższego magisterskiego, preferowane kierunki to zarządzanie, CSR, ochrona środowiska, przynajmniej dwuletniego doświadczenie w pracy projektowej, najlepiej w NGOsie, znajomości zagadnień związanych z raportowaniem niefinansowym. Znajomość j. angielskiego oraz „lekkie pióro” będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy stabilne zatrudnienie po okresie próbnym i ciekawą, sprzyjającą rozwojowi osobistemu pracę w organizacji o ciekawej historii i przyszłości pełnej wyzwań.

Fundacja Nasza Ziemia to organizacja pozarządowa mająca status Organizacji Pożytku Publicznego i działająca nieprzerwanie od 1994roku. Od początku swojego istnienia Fundacja koordynuje największą, ekologiczną akcją w Polsce - Sprzątanie Świata, która jest częścią międzynarodowego ruchu na rzecz ochrony środowiska Clean up the World. Po dziś dzień stanowi ona sztandarowy punkt w codziennej pracy Fundacji na rzecz promocji idei nieśmiecenia w naturze. Fundacja Nasza Ziemia może się poszczycić wieloma prestiżowymi nagrodami takimi jak: Złoty Liść Ministra Środowiska, Europejska Nagroda Fundacji Forda, Flaga Rzeczpospolitej czy Ekolaur2019 Polskiej Izby Ekologii za całokształt działalności na rzecz ochrony środowiska naturalnego. Fundacja Nasza Ziemia realizuje również wiele projektów związanych z edukacją ekologiczną skierowanych do dorosłych oraz dzieci i młodzieży szkolnej.

Zgłoszenia (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres: fundacja@naszaziemia.pl do dnia 17 grudnia 2021.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Fundacja Nasza Ziemia
Imię i nazwisko:
Beata Butwicka
Strona internetowa:
http://www.naszaziemia.pl
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 23 listopada 2021 do 7 grudnia 2021
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.