Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Chcesz zbierać darowizny dla swojej NGO? Dowiedz się jak, zainspiruj się: odwiedź darowizny.ngo.pl!

Ogłoszenie o otwarciu likwidacji fundacji

24 listopada 2021 14:30
Reklama
Reklama

Likwidatorzy Fundacji na rzecz Rozwoju i Promocji Gminy Pietrowice Wielki z siedzibą w Pietrowicach Wielkich, wpisanej do Rejestru stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji oraz samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 000019752,7 podają do publicznej wiadomości, że na podstawie uchwały Zarządu nr 3/2021 z dnia 12.04.2021r. zostało otwarte postępowanie likwidacyjne.

Postanowieniem Sądu Rejonowego w Gliwicach - X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego z dnia 08.06.2021r. wpisano do Krajowego Rejestru Sądowego otwarcie likwidacji.

Likwidator informuje, że zgodnie z posiadaną wiedzą Fundacja nie posiada żadnych zobowiązań finansowych.

Wszelkie ewentualne roszczenia wobec Fundacji na rzecz Rozwoju i Promocji Gminy Pietrowice Wielki z siedzibą w Pietrowicach Wielkich oraz uwagi należy kierować w terminie 14 dni od ukazania się ogłoszenia na adres:

Fundacja na rzecz Rozwoju i Promocji Gminy Pietrowice Wielkie w likwidacji:

47-480 Pietrowice Wielkie ul. Szkolna 5.

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Fundacja na rzecz Rozwoju i Promocji Gminy Pietrowice Wielkie
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 24 listopada 2021 do 8 grudnia 2021
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.