Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Chcesz zbierać darowizny dla swojej NGO? Dowiedz się jak, zainspiruj się: odwiedź darowizny.ngo.pl!

Reklama
Reklama

Cześć, chcielibyśmy zaprosić Cię do nowego projektu na Dolnym Śląsku.

Jeżeli czujesz, że chcesz zmieniać świat, masz głowę pełną pomysłów lub.. po prostu nudzisz się w domu i chcesz coś zrobić odezwij się.

Chcemy stworzyć nową organizację pomagającą realnie, nie poprzez krzyczenie na ulicy, ale systematyczną pracę.

Jeżeli zagadnienia ekologi, kultury, pomocy słabszym są Ci bliskie to świetnie się składa. W ostatnim czasie otacza nas więcej negatywnych zdarzeń niż tych, które poprawiają nam humor. Zmieńmy to, sprawmy, żeby dzień stał się lepszy. Spotkajmy się w fantastycznym gronie, zróbmy burzę mózgów i działajmy. A jeśli nic nie wymyślimy, to zjedzmy ciasto, pójdźmy w góry, czy na paintballa. Zbierzmy fajną społeczność, która będzie miała realny wpływ na lokalną ojczyznę. Jest dużo organizacji? Żadna jednak nie jest tym czego szukasz? Stwórzmy coś nowego! 

Nie chodzi o to, aby powstało kolejne koło gospodyń wiejskich (bez obrazy oczywiście ;P ) ale organizacja w której ludzie zrobią coś więcej niż wypicie kawy i zjedzenie ciasta (nie żeby koło gospodyń tylko to robiło ).

Tak więc, jeśli chcesz działać, brać udział w nowoczesnym lokalnym projekcie to napisz maila z krótkim opisem swojej osoby (jeśli jesteś politykiem to trudno też się odezwij ;) ).

Projekt rusza na wiosnę, do tego czasu chcemy się zebrać i przygotować fundamenty. Będziemy się indywidualnie kontaktować i tłumaczyć co i jak, odpowiemy na wszystkie pytania. Śmiało pisz na wolontariat3.0@gmail.com i koniecznie zostaw jakiś kontakt do siebie telefon/messenger/e-mail, napisz kilka słów o sobie i czy masz jakąś wizję na wymarzoną organizację. A no i czy lubisz czarny humor – bo nic tak nie rozładowuje emocji ja zły żart ;)

Brzmi enigmatycznie? I tak ma być, zrobimy boom w odpowiednim momencie!

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
PFD
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 24 listopada 2021 do 25 grudnia 2021
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.