Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Reklama
Reklama

System adopcyjny, rodzin zastępczych, odbieranie dzieci rodzicom krzywdzącym je nie działa dobrze w Polsce.

Rodzice biologiczni, pomimo przestępstw wobec dzieci zachowują latami prawa, tylko dlatego, że "interesują" się dzieckiem poprzez wykonywanie telefonu raz w tygodniu do rodziny zastępczej.

Dzieci będące ofiarami przestępstw rodziców patologicznych i ich konkubentów nie mają praw, wielokrotnie latami maltretowane tkwią w krzywdzie.

Wiele osób zdaje sobie sprawę z beznadziejnie skonstruowanego prawa, z krzywdzących procedur, sędziów spaczonych biologiczną przynależnością dzieci do rodziny.

Szukam osób, które realnie chcą zacząć działać na rzeczy tych dzieci.

Zawodowo zajmuję się marketingiem internetowym, mam osiągnięcia nawet na polu międzynarodowym w zakresie strategii i efektywności - jest to jedno z pól, gdzie można zacząć taką batalię.

Planuję organizację protestów, czy kampanii na billboardach, też wciągnięcie prawniczek i prawników, aby wywrzeć presję na konkretne osoby. Na początku skala może nie być ogromna, ale z czasem może być o nas głośno. 

Poprzez pracę ze mną możesz nauczyć się tworzenia strategii mediowych, działań wywołujących "buzz". Możesz też zaangażować się w działania innego rodzaju - pracy będzie dużo.

Jeśli masz wiedzę o systemie, czy o przypadkach, w których chcemy zainterweniować i chcesz się podzielić - również daj znać.

W przypadku zainteresowania - napisz: 
todaybehero@gmail.com

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
TodayBeHero
Imię i nazwisko:
Agnieszka Dudzik
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 10 stycznia 2022 do 10 lutego 2022
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.