Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Staż w redakcji Media Narodowe. Aplikuj i zdobądź doświadczenie

10 stycznia 2022 18:55
Reklama
Reklama

Redakcja Mediów Narodowych zaprasza do wzięcia udziału w III edycji stażu. Aplikujący mogą zdobyć wiedzę i doświadczenie, a także liczyć na stałą współpracę. Zainteresowanych prosimy o wysłanie swojego CV wraz z wypełnionym kwestionariuszem na adres redakcja@medianarodowe.com do dnia 21 stycznia.

Do kogo kierujemy zaproszenie?

Do odbycia stażu zapraszamy studentów oraz absolwentów kierunków humanistycznych i medialnych oraz administracyjnych i zarządzania, a także osoby, które hobbystycznie zajmują się szeroko pojętymi nowymi mediami, lub chcą poszerzyć swoją wiedzę.

Poszukujemy osób, które chcą nauczyć się pracy w dziennikarstwie, przed kamerą, a także do realizacji profesjonalnych materiałów wideo. Oferta jest też kierowana do osób, które chcą poznawać nowe technologie multimedialne, pomagać w opracowywaniu koncepcji i strategii marketingowych, a także nauczyć się umiejętnego zarządzania profilami w mediach społecznościowych. W szczególności zapraszamy osoby sumienne i bardzo dobrze radzące sobie z organizacją pracy.

Aplikujący mogą odbyć staż w poszczególnych zespołach:

  • Zespół Dziennikarski – nauka do pracy w roli prezentera TV i reportera terenowego
  • Zespół Realizacji Wideo – nauka do pracy w roli profesjonalnego Realizatora TV, specjalisty ds. wideo
  • Zespół Newsowy – nauka do pracy w roli dziennikarza prasowego w serwisie internetowym
  • Zespół Komunikacji – nauka do pracy w roli specjalisty ds. mediów społecznościowych / marketingu / PR
  • Zespół Administracji – nauka do pracy w roli specjalisty ds. administracji, organizacji eventów, zarządzania

Jakie są zadania stażystów?

Stażyści aplikujący do poszczególnych Zespołów będą wykonywać zlecone im, przez Koordynatora Zespołu, działania. Stażyści MN będą uczestniczyć w szkoleniach, prelekcjach, wykładach oraz innych aktywnościach, które pomogą w zdobyciu wiedzy i doświadczenia. Niektórzy stażyści na stałe dołączają do naszego zespołu. Z satysfakcją odnotowujemy, że staż w Mediach Narodowych nie pozostaje bez wpływu na kształt dalszej kariery.

Formuła stażu

Czas trwania stażu to 5 miesięcy. Staż można odbywać w okresie od od 31 stycznia 2022 r. do 30 czerwca 2022 r. Część swych obowiązków stażysta będzie wykonywał w biurze redakcji Mediów Narodowych, ale przewidujemy także możliwość współpracy zdalnej. Staż jest bezpłatny, lecz na koniec współpracy, najbardziej wyróżniającym się stażystom, oferujemy umowę.

Rekrutacja

Osoby zainteresowane stażem prosimy o wysłanie swojego CV wraz z wypełnionym kwestionariuszem na adres redakcja@medianarodowe.com do dnia 21 stycznia 2021 r. Wybranych kandydatów zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną. Dla najlepszych przewidujemy możliwość przedłużenia współpracy.

Pliki do pobrania
Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Stowarzyszenie "Marsz Niepodległości"
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 10 stycznia 2022 do 10 lutego 2022
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.