Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

E-wolontariat; projekt zakłada stworzenie platformy z grywalizacją wspierającej młodzież stypendiami

12 stycznia 2022 15:23
Reklama
Reklama

Przeczytaj do końca, bo warto!
Nasz projekt polega na stworzeniu darmowej platformy (aplikacja web’owa oraz mobilna), wspierającej młodzież w realizacji projektów społecznych. Platforma umożliwi młodym osobom realizację własnych pomysłów przy pomocy profesjonalnych narzędzi (videorozmowy, chaty, mapy myśli, taskery dyski etc.). Pojawi się też funkcja e-wolontariatu, za pomocą której każdy będzie mógł wspierać młodzież w działaniu. 

Za najlepsze projekty będzie można zdobyć dokumenty referencyjne, punkty do zachowania i stypendiów, oraz stypendia od naszej fundacji. Będzie to owocowało zwiększeniem motywacji wśród młodzieży do działania na rzecz społeczeństwa. Dzięki takiemu rozwiązaniu młodzież zyska okazję do nabycia kompetencji miękkich, a także szansę na stypendia. Dodatkowa zakładka ze szkoleniami umożliwi w drodze ze szkoły przeglądać nie tylko Tiktoka, ale również darmowe szkolenia z wielu dziedzin. Na projekt otrzymaliśmy dofinansowanie, posiadamy wsparcie ze strony AWSa. Szukamy osób, na których można polegać i które potrafią się angażować. 

Osobom bardziej zaangażowanym oferujemy również MacBooki, iPady, pakiety office'a, narzędzia językowe, narzędzia graficzne, ebooki etc. Pozycja w naszym zespole jak i rola jest zdeterminowana stopniem zaangażowania. W ten sposób każdy przy odpowiednim zaangażowaniu może zostać liderem, koordynatorem lub nawet wejść do zarządu, lub rady fundacji.

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Fundacja "Neuron Foundation"
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 12 stycznia 2022 do 12 lutego 2022
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.