Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Piszesz wniosek o dotację, mały grant do urzędu miasta, gminy? Jak wypełnić formularz wniosku? Zamów poradnik ngo.pl

Dzięki temu ogłoszeniu
nie musimy polegać na reklamach.
Dziękujemy!

Fundacja ADRA Polska jest polskim oddziałem międzynarodowej organizacji humanitarnej ADRA działającej w przeszło 100 krajach świata. W Polsce oficjalnie rozpoczęła swoją działalność z końcem roku 2009. Jako swój cel postawiła sobie prowadzenie działalności dobroczynnej – więcej https://www.adra.pl/

Do prężnie rozwijającego się zespołu poszukujemy specjalisty/ki ds. monitoringu i ewaluacji.

Zakres obowiązków:

 • opracowanie planu monitoringu i ewaluacji poszczególnych działań projektowych oraz ich harmonogramu;
 • opracowywanie wskaźników;
 • przygotowanie projektów w zakresie monitoringu i ewaluacji;
 • monitorowanie realizacji wyników i wskaźników;
 • analiza danych jakościowych i ilościowych spływających z poszczególnych miejsc realizacji projektu i w oparciu o nie tworzenie rekomendacji dotyczących zmian w realizacji poszczególnych działań projektowych
 • udział w opracowywaniu programów szkoleń dla współpracowników, wolontariuszy i organizacji partnerskich;
 • współpraca z dyrektorem programu oraz pracownikami Fundacji w celu sprawnej realizacji całości zadań projektów.

Wymagania:

 • doświadczenia w przygotowywaniu narzędzi do monitoringu i ewaluacji projektów pomocowych;
 • umiejętności analizowania i opracowania danych;
 • wykształcenie wyższe w dziedzinach nauk ekonomicznych/ socjologii/ polityki społecznej/ lub pokrewnych;
 • biegła znajomość języka polskiego i angielskiego;
 • znajomość języka ukraińskiego i/lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem;
 • dobrej organizacji pracy, komunikatywności i samodzielności.

Oferujemy:

 • Umowę w zależności od preferencji kandydata;
 • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku;
 • Elastyczny czas pracy w trybie stacjonarnym.

Osoby chętne uzyskać więcej informacji proszone są o kontakt: rekrutacja@adra.pl z przesłaniem swojego CV z podaniem do siebie kontaktu telefonicznego i e-mailowego oraz w tytule wiadomości (MEAL).

Informujemy, że wszystkie nadesłane aplikacje zostaną poddane analizie, jednak odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Obowiązek informacyjny zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej: „RODO”): Administratorem danych osobowych jest FUNDACJA ADRA POLSKA (dalej: Fundacja), KRS: 0000342704. Dane osobowe będą przetwarzane przez Fundację w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Podanie wskazanych danych jest niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji. Fundacja przetwarza dane osobowe w powyższym celu przez okres 3 miesięcy, a w przypadku zgody na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 6 miesięcy. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, modyfikacji, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzoru (PUODO), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie przez Fundację danych osobowych narusza przepisy RODO. Ponadto ma Pani/Pan prawo do wniesienia, w dowolnym momencie, sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych przez Fundację. Szczegóły dotyczące sprzeciwu oraz innych zasad przetwarzania danych, w tym informacje o kategoriach odbiorców danych, celach przetwarzania oraz dokładne dane kontaktowe Fundacji opisano na stronie www.adra.pl/RODO. W sprawach dotyczących danych osobowych prosimy o kontakt z ADO za pośrednictwem adresu e-mail: daneosobowe@adra.pl otwiera się w nowej karcie. Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. imię, nazwisko, adres, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie upoważnienia zawartego w przepisach prawa obowiązującego. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane osobowe, nie umieszczaj ich w zgłoszeniu.

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Fundacja ADRA Polska
Strona internetowa:
http://www.adra.pl
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 2 grudnia 2022 do 31 grudnia 2022
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.