Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Czy wiesz, że ngo.pl ma swój sklep? Praktyczne poradniki, kursy online Odwiedź sklep.ngo.pl

Fundacja dla Polski i Fundusz Obywatelski poszukują specjalisty/tki ds. komunikacji

10 maja 2022 16:24
Dzięki temu ogłoszeniu
nie musimy polegać na reklamach.
Dziękujemy!

Szukamy osoby, która dołączy do naszego zespołu i poprowadzi działania komunikacyjne Funduszu Obywatelskiego: pomoże nam opowiedzieć o wspieranych przez Fundusz inicjatywach i budować środowisko osób i instytucji zainteresowanych wspieraniem aktywności obywatelskiej.

Jeśli, tak jak my, marzysz o tym, żeby Polska była krajem, w którym wspólnotę tworzą świadomi, wolni, korzystający ze swoich praw i gotowi ich bronić obywatele i obywatelki. Obywatele_ki, którzy zabierają głos we wspólnych sprawach, czują swój wpływ, troszczą się o wspólnotę, szukając porozumienia z innymi mimo różnic.

Jeśli zależy Ci na praworządnym i roztropnym państwie, które zostawia przestrzeń do aktywności obywatelskiej i samorządności lokalnej, a także jest wrażliwe na prawa i potrzeby każdego człowieka.

Nie czekaj! Dołącz do zespołu Funduszu Obywatelskiego im. Henryka Wujca  i Fundacji dla Polski.

Czekamy na zgłoszenia osób, którym bliskie są tematy naszej działalności:

 • Prawa człowieka, prawa obywatelskie

 • Wsparcie uchodźców i uchodźczyń oraz migrantów i migrantek

 • Niezależność wymiaru sprawiedliwości

 • Lokalne działania strażnicze, kontrola instytucji publicznych

 • Rozmowa mimo różnic

 • Działania przeciw mowie nienawiści i radykalizacji

 • Społeczna obserwacja i monitoring mediów podczas procesu wyborczego 
  i działania edukacyjno-profrekwencyjne.

Czym będziesz się zajmować:

Oddamy w Twoje ręce przygotowanie strategii komunikacji i prowadzenie działań komunikacyjnych Funduszu Obywatelskiego i innych programów Fundacji dla Polski.

Poprosimy Cię o wyszukiwanie ciekawych historii do opowiedzenia wśród beneficjentów Funduszu i znajdowanie sposobów (również niestandardowych) ich opowiadania.

Będziesz odpowiadać za rozwój komunikacji i przygotowanie treści w mediach społecznościowych i na stronie www, w tym koordynację przygotowania materiałów foto i wideo, wydarzeń online.

Liczymy, że pomożesz nam rozwijać działania PR (w tym kontakty i współpracę z dziennikarzami i redakcjami) i będziesz reprezentować fundację w kontaktach z mediami.

Nasze działania nie byłyby możliwe bez zaangażowania darczyńców – będziesz współpracować przy tworzeniu kampanii i komunikacji z darczyńcami (m.in. zadbasz o przygotowanie newslettera).

Jeśli jesteś osobą:

 • zaangażowaną obywatelsko, która podziela wartości Funduszu Obywatelskiego

 • z min. 2-letnim doświadczeniem w prowadzeniu działań PR (relacje z mediami) lub komunikacji w mediach społecznościowych, ze znajomością najnowszych trendów w mediach społecznościowych

-  która dobrze się czuje w storytellingu, ma łatwość pisania tekstów i umiejętność tworzenia treści do mediów społecznościowych

 • która lubi wystąpienia publiczne

 • kreatywną, wychodzącą z własnymi inicjatywami

 • samodzielną i dobrze zorganizowaną

 • która lubi kontakt z ludźmi

zapraszamy do udziału w rekrutacji!

Co jeszcze może przydać się w pracy w naszym zespole i będzie dodatkowym atutem?

 • doświadczenie związane z działalnością organizacji społecznych

 • umiejętność tworzenia materiałów graficznych

 • dobra znajomość języka angielskiego

 • znajomość narzędzi takich jak WordPress, Freshmail, Salesforce i gotowość do poznawania nowych narzędzi.

Proponujemy:

 • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (od 0,5 do 1 etatu, w zależności od preferencji wybranej osoby) lub umowę o współpracy (w przypadku prowadzenia jednoosobowej działalności gospodarczej), przy czym przez pierwsze 3 miesiące obowiązywać będzie umowa na okres próbny

 • pracę z sensem i dużą swobodę działania, możliwość wdrażania własnych pomysłów oraz współtworzenia niezależnego funduszu wspierającego oddolne działania obywatelskie razem z ekipą zaangażowanych działaczy_ek społecznych

 • pracę w przyjaznym zespole

 • możliwość pracy w systemie hybrydowym (biuro/dom), elastyczne godziny pracy

Jak się do nas zgłosić?

Zgłoszenia (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać mailowo na adres: rekrutacja@fdp.org.pl do 25.05.2022 r. Będziemy je rozpatrywać w miarę ich wpływania, więc zachęcamy: nie czekaj na ostatni moment ;) Czytamy wszystkie zgłoszenia, ale zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane z nich. Wybranych kandydatów_ki poprosimy o wykonanie zadania rekrutacyjnego.

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim liście motywacyjnym, CV i załączonych dokumentach na potrzebę przeprowadzenia procesu rekrutacji przez Fundację dla Polski z siedzibą w Warszawie (00-031) przy ul. Szpitalnej 5/3.”

Administratorem Twoich danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Fundacja dla Polski, ul. Szpitalna 5/3, 00-031 Warszawa.

Twoje dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji, natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

Twoje dane zgromadzone w ramach tego procesu rekrutacji będą przechowywane do jego zakończenia.​ Masz prawo do dostępu do swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania ich przetwarzania oraz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Fundacja dla Polski
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 10 maja 2022 do 31 maja 2022
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.