Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Czy wiesz, że ngo.pl ma swój sklep? Praktyczne poradniki, kursy online Odwiedź sklep.ngo.pl

Festiwal Kultury Żydowskiej poszukuje osoby do pracy na stanowisko specjalista_ka ds.kadr i płac

11 maja 2022 11:14
Dzięki temu ogłoszeniu
nie musimy polegać na reklamach.
Dziękujemy!

Jeżeli chcielibyście tworzyć razem z nami Festiwal Kultury Żydowskiej – teraz jest ten czas! Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie poszukuje osoby do pracy na stanowisko specjalista_ka ds. kadr i płac.

Zakres obowiązków

Praca polega na obsłudze kadrowo – płacowej Stowarzyszenia z elementami księgowości a w szczególności:
– bieżąca obsługa kadrowo-płacowa pracowników Stowarzyszenia,
– prowadzenie akt osobowych,
– naliczanie i sporządzanie list płac,
– sporządzanie dokumentacji kadrowej,
– rozliczanie z ZUS, US, GUS, PPK,
– sporządzanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych z obywatelami polskimi oraz z cudzoziemcami,
– dekretowanie i księgowanie list płac,
– rozliczanie służbowych podróży krajowych i zagranicznych pracowników,
– bieżące kontrola rozrachunków z pracownikami, z ZUS, z PPK, z GUS, z US,
– kontrola warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP,
– wsparcie przy tworzeniu oraz czynny udział w doskonaleniu procedur,

Wymagania

Poszukujemy osób z minimum 2-letnim doświadczeniem zawodowym, posiadających wyższe wykształcenie lub w trakcie studiów kierunkowych.
Osoby zgłaszające się powinny posiadać
– praktyczną znajomość zasad naliczania wynagrodzeń z tytułu umów o pracę, umów zleceń i umów o dzieło,
– wiedzę z zakresu przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych, umów o unikaniu podwójnego opodatkowania,
– znajomość programu kadrowo-płacowego Enova, znajomość programu Płatnik
– umiejętność obsługi pakietu MS Office, dobra organizacja pracy, znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

Docelowo proponujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat, system premiowy, a początkowo – umowa zlecenie. Ponadto: możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, pracę w niewielkim, dynamicznym zespole tworzącym jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w Polsce; benefity pozapłacowe: częściowo refundowana karta Multisport

Jeżeli chcielibyście spotkać się z nami, porozmawiać i dowiedzieć się więcej – prześlijcie swoje CV z listem motywacyjnym na adres: maria@jewishfestival.pl z kopią do elzbieta@jewishfestival.pl

Uwaga – ważne!

Jeśli jesteście zainteresowani udziałem w rekrutacji – na ofercie prosimy umieścić klauzulę: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji na stanowisko pracownika Działu Kadr Stowarzyszenia Festiwal Kultury Żydowskiej z siedzibą w Krakowie przy ulicy Józefa 36”

Ogłoszeniodawca:
Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej
Imię i nazwisko:
Maria Bobrowska
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 11 maja 2022 do 25 maja 2022