Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Czy wiesz, że ngo.pl ma swój sklep? Praktyczne poradniki, kursy online Odwiedź sklep.ngo.pl

Poszukujemy osoby na stanowisko DORADCA ZAWODOWY - Fundacja HumanDoc

12 maja 2022 14:32

Fundacja HumanDoc poszukuje osoby na stanowiska: doradca zawodowy

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie konsultacji stacjonarnych lub zdalnych dla obywateli Ukrainy przybywających do Polski;
  • prowadzenie szkoleń z obszaru kompetencji miękkich (m.in. radzenia sobie ze stresem, profilaktyki prezentacji podczas rozmów o pracę, komunikacji, motywacji);
  • prowadzenie warsztatów rozwoju osobistego oraz warsztatów aktywnego poszukiwania pracy;
  • indywidualne i grupowe poradnictwo zawodowe dla osób bezrobotnych, pracujących oraz młodzieży uczącej się.

Oczekiwania:

  • doświadczenie pracy jako doradca zawodowy w środowisku migranckim,
  • obowiązkowa znajomość języka rosyjskiego / ukraińskiego

Oferujemy:

  • 3500 – 4200 zł netto w zależności od posiadanych kwalifikacji.
  • Możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin.
  • Miejsce pracy: Warszawa lub możliwość pracy w trybie hybrydowym

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesyłanie CV na adres humandoc@humandoc.pl z tytułem REKRUTACJA NA STANOWISKO DORADCA ZAWODOWY

REKRUTACJA trwa do dnia 23.05.2022r.

Przesyłane dokumenty muszą zawierać następująca klauzulę:

„Na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 4.05.2016), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację HumanDoc z siedzibą w Opolu 45-523, ul. Baczyńskiego 15, dla potrzeb rekrutacji na stanowisko asystenta ds. administracyjno-finansowych.” Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/na o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.”

Ogłoszeniodawca:
Fundacja HumanDoc
Strona internetowa:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 12 maja 2022 do 26 maja 2022