Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Czy wiesz, że ngo.pl ma swój sklep? Praktyczne poradniki, kursy online Odwiedź sklep.ngo.pl

Krytyka Polityczna szuka specjalistki od mediów społecznościowych

13 maja 2022 13:26
Dzięki temu ogłoszeniu
nie musimy polegać na reklamach.
Dziękujemy!

Jeśli na śniadanie jesz feed z feja, w sieci czujesz się jak pajęczyca za kaloryferem i nie martwią cię długie godziny przed ekranem, to może być oferta dla ciebie. W Krytyce Politycznej pracujemy razem, dzielimy się zadaniami i wspieramy w trudnościach. Jeśli spełniasz opisane niżej wymagania, wiesz, po której stronie bije serce, i chcesz robić duże i ciekawe rzeczy, dołącz do nas.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

– tworzenie treści, w tym graficznych, komentujących aktualne wydarzenia;
– rozwój społeczności wokół Krytyki Politycznej w mediach społecznościowych;
– wsparcie działań fundraisingowych zespołu;

OCZEKUJEMY:

– doświadczenia w prowadzeniu fanpage’y o tematyce społecznej lub politycznej;
– autentycznego zainteresowania polityką i umiejętności jej komentowania;
– naostrzonego pióra, gotowości do brania odpowiedzialności i wdrażania swoich pomysłów.

OFERUJEMY:

– umowę o pracę na pełny etat z wynagrodzeniem w przedziale 4100–4500 zł brutto na początek;
– wiele możliwości rozwoju, angażowania się w nowe projekty, szkolenia i konferencje;
– pracę w przyjaznym, energicznym i zaangażowanym zespole w centrum Warszawy.

Jeśli uważasz, że to praca dla ciebie, wyślij do nas swoje CV na adres: rekrutacja@krytykapolityczna.pl.

Jeśli masz jakieś pytania, pisz śmiało. Na każde zgłoszenie odpowiemy.

**

Jeśli zgadzasz się, abyśmy przechowali twoje CV na potrzeby przyszłych rekrutacji, dopisz do CV następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego z siedzibą w Warszawie (00-013), przy ul. Jasnej 10 lok. 3 moich danych osobowych zawartych w przeze mnie dokumentach, w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji w Stowarzyszeniu”.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego z siedzibą w Warszawie (00-013), przy ul. Jasnej 10 lok. 3. Kontakt z administratorem ochrony danych osobowych możliwy jest pod adresem e-mail: dane.osobowe@krytykapolityczna.pl lub na piśmie na adres siedziby Stowarzyszenia. Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, a także dla celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyrazisz na to zgodę.

Twoje dane będą przetwarzane przez czas niezbędny dla celów rekrutacji, a w przypadku przyszłych rekrutacji aż do wycofania zgody, a po tym czasie dane mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Twoje dane mogą być udostępnione podmiotom, którym zlecamy świadczenie usług IT. Twoje dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesów rekrutacji. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego
Imię i nazwisko:
Andrzej Mikołajewski
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 13 maja 2022 do 3 czerwca 2022
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.