Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Czy wiesz, że ngo.pl ma swój sklep? Praktyczne poradniki, kursy online Odwiedź sklep.ngo.pl

Pracownik biurowy stanowisko dla osoby z niepełnosprawnością

14 maja 2022 10:54
Reklama
Reklama

Konsorcjum organizacji pozarządowych projektu „Lokalny System Wsparcia na Targówku”,

prowadzi nabór na stanowisko pracownika biurowego, przygotowane dla osoby z niepełnosprawnością. Zakres pracy to pomoc organizacyjna przy projektach społecznych, rozliczeniach, współpraca z realizatorami, instytucjami, organizacjami, nadzorowaniem harmonogramu, dokumentacji, prowadzenie zestawień dotyczących projektu, rozliczenia ZUS, kadrowe i inne prace biurowe. Niezbędne są umiejętności: dobrej organizacji pracy własnej, nawiązywania współpracy z innymi osobami, dobrej współpracy w zespole, kontaktu z innym ludźmi, pracy z wykorzystaniem komputera, internetu, dokładności, staranności w prowadzeniu dokumentacji, pomysłowości.  Praca w Warszawie na Targówku (ul. Nefrytowa 12) oraz w terenie.  Zatrudnienie na umowę o pracę, wymiar czasu pracy do ustalenia.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych i telefonem kontaktowym oraz informacją o stopniu niepełnosprawności, symbolu liter i cyfr jej oznaczenia z orzeczenia,  na adres: sdr.praca@interia.pl z dopiskiem „pracownik biurowy”. Do wybranych osób będziemy dzwonić.

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Stowarzyszenie dla Rodzin
Imię i nazwisko:
Małgorzata Gawałko
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 14 maja 2022 do 21 maja 2022
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.