Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak przygotować, podpisać i złożyć sprawozdanie finansowe NGO za 2021 r.? Kup poradnik PDF

Reklama
Reklama

Fundacja Biznes Bez Barier będzie przyznawać Certyfikaty dostępności

Fundacja Biznes Bez Barier została wpisana na listę podmiotów dokonujących certyfikacji dostępności. Aby stać się jednostką certyfikującą, nasz zespół musiał spełnić szereg wymagań dotyczących zasobów organizacyjnych, kadrowych oraz narzędzi, pozwalających na należyte przeprowadzenie certyfikacji, zgodnie art. 15 ust. 3 Ustawy z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami (dalej: ustawa o zapewnianiu dostępności).

Możliwość starania się o Certyfikat dostępności to dobrowolne działanie, które jest dedykowane przedsiębiorcom oraz organizacjom pozarządowym zainteresowanym potwierdzeniem, że ich działalność, spełnia wymogi dotyczące dostępności architektonicznej, cyfrowej i informacyjno-komunikacyjnej. Aby uzyskać taki dokument muszą one najpierw przejść audyt dostępności, który może przeprowadzić Fundacja Biznes Bez Barier. Uzyskany po zakończeniu całego procesu certyfikat będzie ważnym sygnałem dla klientów ze szczególnymi potrzebami świadczącym o tym, że przedsiębiorca lub NGO jest w stanie zapewnić im obsługę na wymaganym poziomie lub może stworzyć możliwość zatrudnienia w swoich strukturach. Dodatkowym plusem posiadania ww. certyfikatu jest możliwość obniżenia o 5% wysokości składek ponoszonych na rzecz PFRON.

Państwa pytania, kontakt, współpraca z NGO :

Agnieszka

Grupa AF 

i

Fundacja Biznes Bez Barier

tel: 530445488

a.truszkowska@grupaaf.pl


www.biznesbezbarier.org

www.grupaaf.pl

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Fundacja Bzines Bez Barier
Imię i nazwisko:
Agnieszka Truszkowska
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 6 czerwca 2022 do 7 lipca 2022
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.