Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak przygotować, podpisać i złożyć sprawozdanie finansowe NGO za 2021 r.? Kup poradnik PDF

Reklama
Reklama

Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Subregionu Południowego Województwa Śląskiego AGLOMERACJA BESKIDZKA z siedzibą w Bielsku-Białej przygotowuje bazę teleadresową NGO, organizacji społeczeństwa obywatelskiego na potrzeby oddolnego włączenia tych partnerów w proces tworzenia i konsultacji dokumentów strategicznych, wymaganych przy aplikacji o środki UE w nowej perspektywie finansowej 2021-2027. 

Kluczowym elementem wdrażania Funduszy jest zasada partnerstwa, której podstawę stanowi podejście oparte na wielopoziomowym zarządzaniu i która zapewnia udział władz regionalnych, lokalnych i miejskich oraz innych instytucji publicznych, społeczeństwa obywatelskiego, partnerów gospodarczych i społecznych oraz, w stosownych przypadkach, organizacji badawczych i uniwersytetów.

Mając na uwadze powyższe zapraszamy organizacje z Miasta Bielska-Białej, powiatu bielskiego, żywieckiego i cieszyńskiego do zgłoszenia chęci udziału w konsultacjach i kontaktu przez nasz formularz zgłoszeniowy https://aglomeracjabeskidzka.eu/kontakt

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Subregionu Południowego Województwa Śląskiego Aglomeracja Beskidzka z Siedzibą w Bielsku-Białej
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 7 czerwca 2022 do 8 lipca 2022
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.