Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak przygotować, podpisać i złożyć sprawozdanie finansowe NGO za 2021 r.? Kup poradnik PDF

Dzięki temu ogłoszeniu
nie musimy polegać na reklamach.
Dziękujemy!

Poszukujemy streetworkerów/ek i animatorów/ek, których zadaniem będzie praca w parach w otwartym środowisku w Warszawie z młodzieżą z Ukrainy (14-21 lat) oraz ich integracja z młodzieżą polską, a w szczególności: organizacja gier, zabaw, zajęć sportowych, rekreacyjnych i kulturalnych, wycieczek, warsztatów.

Streetworker/ka: ok. 5 razy w tygodniu (w tym również w niektóre weekendy) około 120 godzin/miesiąc w okresie lipiec- listopad, w godzinach popołudniowych . Animator/ka ok. 3-4 razy w tygodniu ( w tym również w niektóre weekendy) około 70h /miesiąc w okresie lipiec - październik w godzinach popołudniowych.

Zapewniamy szkolenie. Wynagrodzenie ok. 37pln/h netto ("na rękę")

Preferowany wiek powyżej 25 roku życia.

Wymagania: osoby mówiące zarówno po ukraińsku/rosyjsku jak i po polsku, dobra znajomość Warszawy i jej oferty rekreacyjnej/kulturalnej, dyspozycyjność, gotowość do uczestnictwa w aktywnościach sportowych, umiejętność pracy w zespole, wcześniejsze doświadczenie w pracy z młodzieżą.

ZGŁOSZENIA CV wraz z krótkim opisem dotychczasowych doświadczeń prosimy słać do 08.07 na:

rekrutacjagpaspraga@gmail.com

odpowiemy na wybrane oferty.

kontakt: Andrzej Orłowski 880 860 220

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Ggupa Pedagogiki i Animacji Społecznej Praga Północ
Imię i nazwisko:
Andrzej Orłowski
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 2 lipca 2022 do 1 sierpnia 2022
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.