Ogłoszenia - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak przygotować, podpisać i złożyć sprawozdanie finansowe NGO za 2021 r.? Kup poradnik PDF

Praktykant lub Praktykantka do Biura Prasowego 29 Akcji Sprzątanie świata w Polsce

20 czerwca 2022 14:58
Reklama
Reklama

Do naszego biura we Wrocławiu szukamy Praktykanta lub Praktykantki na czas do końca września. Jest to stanowisko płatne na podstawie umowy zlecenia.

Szukamy osoby pozytywnie myślącej i energicznej posiadającej zdolności organizacyjne oraz twórczy umysł. Do Twoich obowiązków będzie należało wsparcie zespołu Fundacji w komunikacji z mediami oraz w mediach społecznościowych w związku z 29 Akcją Sprzątanie świata w Polsce oraz współpraca z pozostałymi członkami zespołu przy tym projekcie.

W pracy konieczne będą umiejętności takie jak: systematyczność, sumienność w aktualizowaniu baz danych, utrzymywanie kontaktów telefonicznych oraz mailowych z mediami lub ważnymi interesariuszami, raportowanie postępu prac, sporządzanie notatek. Znajomość j. angielskiego oraz „lekkie pióro” będzie dodatkowym atutem.

Jeśli jesteś studentem kierunków związanych z ochroną środowiska, public relations czy  dziennikarstwa lub innych,  ale szukasz pierwszych doświadczeń zawodowych związanych pracą w ogólnopolskiej Fundacji, jesteś zmotywowany, aby poznać pracę u podstaw przy największej ekologicznej akcji w Polsce i chcesz się nauczyć wielu nowych umiejętności, serdecznie zapraszamy. Oferujemy ciekawą, sprzyjającą rozwojowi osobistemu pracę w organizacji o atrakcyjnej historii i przyszłości pełnej wyzwań.

Praca od poniedziałku do piątku w siedzibie zarządu we Wrocławiu, ulica Robotnicza 42A, w uzgodnionych z kandydatem godzinach. Stawka godzinowa: 20zł netto za godzinę. Istnieje możliwość wykonywania niektórych zadań w sposób zdalny.

Fundacja Nasza Ziemia to organizacja pozarządowa mająca status Organizacji Pożytku Publicznego i działająca nieprzerwanie od 1994roku. Od początku swojego istnienia Fundacja koordynuje największą, ekologiczną akcją w Polsce - Sprzątanie Świata, która jest częścią międzynarodowego ruchu na rzecz ochrony środowiska Clean up the World. Po dziś dzień stanowi sztandarowy punkt w codziennej pracy Fundacji na rzecz promocji idei nieśmiecenia w naturze. Fundacja Nasza Ziemia może się poszczycić wieloma prestiżowymi nagrodami takimi jak: Złoty Liść Ministra Środowiska, Europejska Nagroda Fundacji Forda, Flaga Rzeczpospolitej czy Ekolaur2019 Polskiej Izby Ekologii za całokształt działalności na rzecz ochrony środowiska naturalnego. W roku 2021 Kapituła Konkursu Polskiej Izby Ekologii dostrzegła, iż sztandarowy program Fundacji – Akcja Sprzątanie świata-Polska w ostatnich dziesięcioleciach przyczyniła się w sposób znaczący do poprawy stanu naszej Planety i przyznała Fundacji za ten program prestiżowy Ekolaur XX-lecia. Fundacja Nasza Ziemia realizuje również wiele projektów związanych z edukacją ekologiczną skierowanych do dorosłych oraz dzieci i młodzieży szkolnej.

Zgłoszenia (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres: 

fundacja@naszaziemia.pl  do dnia 1.07. 2022r. 

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Fundacja Nasza Ziemia
Imię i nazwisko:
Beata Butwicka
Strona internetowa:
http://www.naszaziemia.pl
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 20 czerwca 2022 do 4 lipca 2022
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.